Як пов'язати серветку.

Щоб зв'язати серветку гачком, необхідно запастися всім необхідним. Дана модель певного ступеня складності, в основу взятий узор в традиційному стилі рукоділля. Потрібні нитки білі, різновиди «сніжинка», ще гачок № 1, знання і навички вив'язування гачком найпростіших петель і стовпчиків, деякий запас терпіння і бажання досягти результату шляхом проходження рекомендаціям. За необхідності нитки модно замінити на інші, наприклад «ірис», і гачок застосувати відповідно на № 2 або №3.
Інструкція
1
Передбачуваний розмір серветки в діаметрі 62 см. Почати вив'язування вироби належить з ланцюжка, що складається з 8 повітряних петель, які належить замкнути в колечко з допомогою з'єднувального стовпчика.
2
1 ряд узору серветки: 3 повітряні петельки підйому, 15 стовпчиків знизу під петельки ланцюжка, з'єднувальний стовпчик в 3-ю петельку підйому.
3
2 рядок узору серветки: 3 петлі повітряні підйому, 1 стовпчик знизу в 3-ю петельку підйому нижнього рядка, далі зв'язати по 2 стовпчики знизу в кожен стовпчик нижнього рядка, з'єднати стовпчиком в 3-ю петельку підйому.
4
Рядки з 3 по 47 рядок узору серветки в'язати за попереднім опису, не забуваючи на початку кожного рядка здійснювати необхідне число петель підйому, а закінчувати ряди і переходити до подальшого - за допомогою з'єднувального стовпчика.
5
Беручись вив'язувати 48-й ряд, потрібно в'язати зубчики - причому кожен вив'язувати окремо, місце приєднання нового зубця для кожного з них особливе. Для дрібних зубчиків виконати рядочки з 48 по 51, а для великих зубчиків ряди з 48 по 57.
6
вив'язати останній зубець, не забираючи нитки, обв'язати виріб 1 рядочком без накиду, при цьому вив'язати по 3 стовпчика без накиду в філейні клітинки западин зубців (47 рядок) і маленьких зубчиків, і по 5 стовпчиків без накиду в філейні клітинки більших зубців.
7
Виконане виріб скропити водою, накрохмалити, розгладити. Так можна пов'язати серветку гачком, яка радуватиме вас або того, кому ви її подаруєте.