Як прикрасити весільні фужери. Як прикрасити фужери на весілля своїми руками.

На чолі весільного столу ставляться фужери для нареченого і нареченої. Модною тенденцією стало пропонувати молодятам пити з химерних, вигадливо прикрашених кубків. Незважаючи на те, що фужери прекрасні самі по собі, кожна пара прагнути зробити свої унікальні, особливі келихи під шампанське. Якими способами сучасні стилісти рекомендують прикрашати весільні фужери ?
Вам знадобиться
  • - Стрічки,
  • - Ножиці,
  • - Пір'я,
  • - Фарби для скла,
  • - Бісер, стрази, сіточка та інші декоративні елементи,
  • - Клей (клейовий пістолет; ПВА; моментальний клей для кришталю; супер-клей).
Інструкція
1
Підберіть широкі стрічки, які будуть відповідати оформленню весілля. Це може бути стрічка з обробкою, ідентичною плаття нареченої, оксамитові або шовкові стрічки, витончені мереживні стрічки і навіть стрічки зі стразами. Виміряйте відрізок потрібної довжини, так щоб ви могли обернути їм середину чаші келиха. Приклейте стрічку до скла. Щоб прикрасити ніжку фужера, просмикніть нитку в край ще одного відрізка стрічки і стягніть її «спідничкою», яку можна приклеїти як до ніжки біля основи фужера, так і під саму чашу фужера в місці, де він тільки переходить в тонку ніжку. Саму ніжку фужера попередньо оберніть тонкої стрічкою по спіралі.
2
Фужер можна просто всипати композиціями з троянд і бантиків, зроблених з шовкових стрічок. В квіти акуратно приклейте бісер (імітація роси), декоративні елементи, стрази. Оптимальна кількість невеликих трояндочок - 3-5 штук. Бант зі стрічок виграшно виглядає на ніжці фужера. Одинарні великі квіти доповніть відрізком сіточки або мережива, а також штучними листям і приклейте до скла.
3
Щоб більш хитромудро і узорно прикрасити весільні фужери , розпишіть їх спеціальними фарбами для скла та кераміки. Вони не будуть змиватися і обсипатися від дотику рук. А поверхня фужера густо покрийте намистинками і стразами. Витончено на розписи виглядатимуть покупні декоративні квіточки зі стразами.
4
Приголомшливо виглядають весільні фужери , прикрашені штучними квітами, трояндами. Розберіть крупну троянду на окремі пелюстки. Оклейте цими елементами верх ніжки, імітуючи квітка (чаша фужера - бутон, ніжка - стебло). Під квіткою додайте капронову бант зі звисаючими кінцями, на ніжку приклейте стрази. Келихи можна прикрасити живими бутонами. Але до кінця вечора вони, швидше за все, зів'януть.
5
Яскравим і оригінальним рішенням буде прикраса з пір'я. Пір'ячко, кольорові і білі, маленькі і великі, можна придбати в магазинах для рукоділля. Обрамити ними троянди зі стрічок, мереживні наклейки або квіти зі штучних пелюсток. Пір'я додадуть легкості і легкості створеному малюнку. Пір'ячко симпатичні і як єдина прикраса фужера - просто зберіть зі стрічок, намистин і пір'я невеликі букетики і приклейте до скла.