Як завести інжектор взимку.

Наші зими завжди непередбачувані і бувають такі моменти, коли на вулиці 40 градусів нижче нуля, ви поспішаєте, а ваш автомобіль не заводиться. Навіть з такої важкої ситуації можна знайти вихід.
Інструкція
1
Після того як ви спробували завести машину кілька разів, але вона не завелася, вимикайте запалювання на одну хвилину. Потім увімкніть його і ближнє світло, щоб акумулятор трохи нагрівся. Включати світло коштує не більше ніж на 30 секунд.
2
Тепер можна спробувати завести автомобіль ще раз. Якщо у вас стоїть механічна коробка, то вичавіть зчеплення, при автоматичній коробці передач нічого робити не треба.
3
Як правило, в сильний мороз акумулятор сідає не повністю, тому відмінним варіантом буде "підкорити" від іншого автомобіля. Якщо цей варіант не допомагає, то відкрийте капот і від'єднайте клеми від акумулятора, занесіть його ненадовго додому, щоб він зігрівся.
4
Тепер потрібно встановити акумулятор назад і пробувати заводити машину. Якщо автомобіль завівся, то йому треба дати прогрітися, зазвичай на це потрібно 10 хвилин. Після цього можна спокійно вирушати в дорогу.
5
Якщо після декількох спроб нічого не виходить, то краще відправитися у своїх справах на громадському транспорті, а акумулятор занести додому і поставити на зарядку.
Зверніть увагу
У магазинах продається спеціальна група товарів, призначених для полегшення заведення автомобіля взимку.
Корисна порада
У сильні морози не лінуйтеся і виходите вночі прогрівати двигун автомобіля, достатньо буде одного раза.Очень часто автомобіль не заводиться через попадання вологи в двигун і в шланги бензонасоса, тому заправляйтеся тільки якісним бензіном.Еще однією причиною може бути неякісне масло, яке застигає при низьких температурах. При настанні зими його бажано замінити.