Як давати "Сумамед" дітям. Як давати антибіотик суммамед.

Перебіг будь-якого інфекційного захворювання може зажадати призначення антибактеріальних засобів. В розпорядженні дитячого лікаря не так багато антибіотиків, застосування яких дозволено з раннього віку дитини. Одним із препаратів вибору є « Сумамед », антибіотик макролідного ряду, що має широкий спектр дії.
Інструкція
1
В дитячому віці « Сумамед » дозволений до застосування з 6 місяців у вигляді суспензії. Вона володіє фруктовим смаком, що дуже подобається дітям і не викликає у них негативних емоцій. Крім того, « Сумамед » зручно дати маленькій дитині мірної ложечкою, яка додається до лекарству.Прежде ніж приступити до застосування антибіотика, суху речовину необхідно розвести кип'яченою або дистильованою водою, як вказано в інструкції, і перед кожним використанням не забувати збовтувати вміст флакона.
2
« Сумамед » можна використовувати при багатьох інфекційних захворюваннях. Дітям препарат в основному призначається при інфекціях верхніх і нижніх дихальних шляхів (отитах, фарингітах, тонзилітах, бронхітах і т.д.) Особливістю антибіотиків макролідного ряду, в тому числі і « Сумамед а», є те, що вони активні щодо внутрішньоклітинних збудників, таких як хламідії і мікоплазми. У зв'язку з цим призначення « Сумамед а» виправдано при затяжних і повторюваних бронхітах у дітей, т.к. збудниками цієї групи захворювань у дітей раннього віку є саме внутрішньоклітинні мікроорганізми.
3
Дозування « Сумамед а» розраховується, виходячи з маси тіла малюка: 10 мг на кожний кілограм веса.Напрімер, якщо вага дитини 15 кг, то лікар призначить 150 мг препарату на добу. В одній мірній ложці або шприці для дозування (тобто в 5 мл суспензії) міститься 100 мг препарату. Значить, мама повинна дати дитині 1,5 ложечки (7,5 мл) ліки за один прийом.
4
« Сумамед » приймається 1 раз на добу, тривалість лікування - три дні. При важких і затяжних формах захворювання лікар може продовжити курс лікування до 5 днів.
5
Важливо пам'ятати, що препарат треба давати за одну годину до їди або через дві години після прийому їжі. Бажано, щоб дитина запив ліки водою або чаєм, так воно остаточно змиється зі слизових і не залишиться в порожнині рота.
6
Оскільки антибіотики можуть несприятливо впливати на стан мікрофлори кишечника, приводячи до придушення росту біфідобактерій і лактобактерій, то рекомендується давати дитині на тлі прийому « Сумамед а» пробіотики («Лінекс», «Біфіформ» і т.п.). В цілому курс лікування пробіотиками повинен становити не менше 3-4 тижнів.
Зверніть увагу
Ніколи не давайте дитині антибіотики без призначення врача.Прі прояві побічних дій препарату (нудота, блювота, висип на тілі) негайно скасуйте препарат і зв'яжіться з лікуючим врачом.Разведенний препарат зберігається не більше 5 діб при кімнатній температурі.
Корисна порада
Щоб дитина без проблем проковтнув ліки, ніколи не давайте його на мову, де розташовано багато смакових рецепторів. Найкраще постаратися ввести препарат за щоку.