Як розводити перекис водню.

Перекис водню - це безбарвна, прозора рідина, яка не має запаху. Під впливом світла або тепла, при зіткненні з лугом, а так само з окислюючими речовинами, вона розкладається на кисень і воду. Цей препарат має дезінфікуючі і антисептичними властивостями. Через ці властивостей перекис водню відноситься до противомикробной, протівопаразітное і противірусної групи лікувальних препаратів.
Інструкція
1
Перекис водню в Росії випускається в двох формах, причому кожна з них різної концентрації. Перша форма в своєму складі не може містити більше 3% Н2О2, тому її можна придбати без рецепта в будь-якій аптеці без рецепта у флаконах по 25 мл. Друга форма - гидроперит, таблетки або порошок з 35% вмістом перекису водню.
2
Якщо лікар призначив вам лікування з використанням перекису водню, або ж друзі порадили вам провести вологе прибирання, використовуючи її, то підберіть самі необхідну вам форму, тому що від цього дуже багато залежить.
3
В основному, перекис водню застосовується зовнішнім способом, але, необхідно дотримуватися техніки безпеки, якщо лікування передбачає прийом препарату всередину або, наприклад, полоскання ротової порожнини.
4
Слід пам'ятати про те, що перекис, концентрація водню в якій перевищує 10%, при прийомі всередину може викликати сумні наслідки, в тому числі і опіки й ушкодження стравоходу і всього шлунково-кишкового тракту .
5
Щоб не сталося нічого подібного, потрібно дотримуватися пропорції при разведеніі.Напрімер, вам необхідно полегшити больові відчуття і обробити рану, то в цьому випадку необхідно змішати 1 або ж 2 чайні ложки трехпроцентной перекису в 50 мілілітрах води, змочити марлеву пов'язку і прикласти компрес до рани на півгодини.
6
Всім відомо, що перекис надає хороший вплив на емаль зубів, дезинфікуючи і отбеливая її. Якщо ви вирішили використовувати розчин як добавку до зубної пасти, то в невелике блюдце тільки виділіть декілька крапель перекису водню, щіпку харчової соди і невелика кількість пасти, добре переміщайте і почистіть зуби. Ефект гарантований.
7
Використовуючи перекис для вологого прибирання житлових приміщень, розведіть п'ятдесят мілілітрів 3% перекису в п'яти літрах води. Це дозволить вам не тільки провести дезінфекцію столів, посуду, холодильників, а й додасть приємний і тонкий запах свіжості.
8
Якщо ви вирішили справити маринування м'яса, тим самим убивши в ньому всіх паразитів і бактерій, вам знадобиться 3% перекис водню, 50 крапель якої необхідно розвести в 200 мілілітрах води. Покладіть в НЕ алюмінієву тару з розчином вашу рибу або птицю і потримайте півгодини. Після процедури м'ясо необхідно ретельно промити в кип'яченій воді, і можна приступати до готовке.Будьте пильні, так як від цього часто залежить ваше здоров'я.