Як назвати взуттєвий магазин. Назви магазинів взуття.

Як корабель назвеш - так він і попливе - який би побитої не здавалося фраза, але вона якнайкраще відображає, яку важливу роль відіграють ім'я або назва. Тому до їх вибору необхідно підійти з максимальною часткою відповідальності ... Перед вами стоїть завдання придумати назву взуттєвому магазину ? Прислухайтеся до наших порад.
Інструкція
1
Як можна більш ретельно вивчіть назви всіх взуттєвих магазинів міста або тієї місцевості, де збираєтеся відкрити свій магазин. Адже треба прагнути до того, щоб ваше назва була унікальним, не повторювалося з назвами вже діючих магазинів: і проблем з конкурентами уникнете, і не станете вводити в оману покупця, і не постраждаєте від поганої репутації однойменного магазину.
2
Сформулюйте пріоритети в назві, а саме, чого ви очікуєте він нього? Чіткості і ясності, щоб покупець, дивлячись на назву, відразу розумів, який товар чекає його за дверима магазина - тут підійдуть стандартні "Взуття", "Взуттєвий", "Взуття для родини", "Взуття на Черемховий". Або вам важливо звучання, оригінальність - "О! Взуття", "Башмачінні", "Амадеус", "Взуттєвий дворик", "Пори року", "Італієць".
3
Уникайте неінформативних назв типу "Олена", "Sicilia", "Франческа". Намагайтеся, щоб ім'я магазина все-таки говорило про такі характеристики товару, як цінова категорія ("Доступна взуття", "Взуття Elit", "СтокОбувь"), асортиментна група ("Черевичок", "Топтижка" - взуття для дітей, "Королева "- тільки жіноче взуття," Італієць "- тільки взуття з Італії," Всюдихід "- спецвзуття), виробник (назва магазину відповідає назві ТМ:" Монарх "," Антилопа "," ЕССО "," Baden ").
4
Випишіть на аркуш кілька прийшли вам на думку назв, виберете найкращі два-три з них. Організуйте міні-опитування, показавши цей перелік назв знайомим, родичам або навіть стороннім людям (наприклад, на місцевому інтернет-форумі) - нехай виберуть найбільш вподобаний варіант. Грунтуючись на результат, а, можливо, покладаючись лише на свою думку, - адже магазин зрештою ваш, приймайте остаточне рішення!
Зверніть увагу
Назва ні в якому разі не повинно викликати у людей негативні емоції і вводити їх в оману! Якщо у вашому магазині представлена недорога, повсякденне взуття, не варто вдаватися до таких гучних назв, як "Королева" або "Шик".
Корисна порада
Уникайте громіздких, що складаються з декількох слів назв - вони заважають сприйняттю і запам'ятовування.