Як клеїти широкі шпалери.

Останнім часом магазини будівельних і оздоблювальних матеріалів пропонують рулони шпалер з метрової шириною. Які ж переваги таких шпалер, перед стандартними півметровими рулонами? Чи варто віддавати перевагу таким новинкам? І як клеїти широкі шпалери в процесі ремонту? Ось найголовніші, актуальні питання потенційного споживача.
Інструкція
1
В першу чергу, хочеться відзначити те, що кількість швів при обклеюванні кімнати, істотно зменшується. Саме для «безшовного» ефекту і були розроблені такі шпалери . В результаті обклеювання широкими шпалерами, кількість швів стає вдвічі менше, і їх практично невідно.Еслі ви зважитеся на обклеювання широкими шпалерами, то істотно полегшите собі їх монтаж. Вам вдасться заощадити масу часу і сил, на відміну від обклеювання звичайними шпалерами. Безперечна в цьому випадку і економія. Вартість одного метрового рулону, трохи менше вартості двох аналогічних стандартних рулонів.
2
Дуже важливим етапом, в підготовці до обклеювання поверхні широкими шпалерами, є ідеальне вирівнювання стін. Широкі шпалери дуже проблематично, а вірніше сказати, неможливо наклеїти на стіни з неровностямі.Із через велику «кроку», сусідні смуги будуть дуже погано стикуватися. І що потім робити з утворилися зазорами і перехльостами?
3
Після підготовки стін під шпалери потрібно звернути увагу на температурний режим в кімнаті, тому як не рекомендується обклеювати стіни при підвищеній вологості. Так само не можна влаштовувати під час обклеювання протяги і навіть просто як прохолоду, так і занадто високу температуру повітря.
4
І ще один нюанс. Такі широкі шпалери дуже незручно клеїти одній людині, краще, якщо поряд з вами опиниться помічник. Нелегко буде одній людині здійснити всі маніпуляції з широким рулоном, але вдвох ви обов'язково справітесь.Сначала порахуйте, скільки буде потрібно смуг шпалер, виміряйте висоту кімнати і разом з помічником «накриємо» потрібну кількість. Велика перевага в широких шпалерах те, що вони виготовлені на флізеліновій основі, це говорить про те, що клей наноситься тільки на стену.Прі виборі клею уважно прочитайте групу, до якої належать шпалери , вони можуть бути легкі, щільні і важкі. Кожному виду шпалер - свій клей. Але більшість виробників, пишуть в інструкції інформацію про рекомендований клеї для своєї продукції, а деякі навіть випускають спеціальний клей для тих чи інших шпалер.