Як знайти школу для дитини.

Пристрій дитини в школу - непростий і відповідальний питання. Адже від вибору освітнього закладу в буквальному сенсі залежить майбутнє життя і ваша, і ваших дітей. Тому, спантеличитися шкільним питанням необхідно вже за пару років до вступу.
Інструкція
1
Офіційно запис в перший клас розпочинається 1 квітня. До цього моменту ви повинні визначитися з тими школами, в які хочете потрапити. Вас зобов'язані прийняти в районну школу за місцем прописки в будь-якому випадку. У всі інші вас можуть взяти тільки за наявності вільних місць. Тому, для початку можна спробувати подати документи в гімназії та ліцеї. Одночасно можна подавати документи в кілька шкіл. Офіційне зарахування відбувається влітку, і у вас є шанс потрапити в бажану школу.
2
Для кращого знайомства з обраної школою можна походити на підготовчі курси. Запис на курси починається з липня і може тривати до жовтня на розсуд школи. На таких заняттях дитина познайомитися з учителями, можливим колективом, специфікою шкільної програми.
3
Шукайте школу, виходячи з здібностей і можливостей дитини . Багато батьків намагаються запхнути своє чадо в серйозне заклад з поглибленим вивченням окремих дисциплін. Але вчитися в таких школах можуть дійсно розвинені і ерудовані діти, та на додачу і з відмінним здоров'ям. Тому як навчальні навантаження в ліцеях або гімназіях вище, ніж у звичайних школах. Якщо ваша дитина має логопедичні проблеми, то йому протипоказана школа з поглибленим вивченням іноземної мови. Якщо він поки не читає і погано складає цифри в межах десятка, йому буде складно в математичному ліцеї.
4
Якщо дитина буде ходити в школу самостійно, то зупиніть свій вибір на прилеглій дворової школі. Тут на першому місці стоїть зручне розташування школи і безпека самостійних пересувань школяра. Якщо у дитини є обмеження за станом здоров'я, хронічні захворювання - зверніть увагу на так звані школи здоров'я. У таких установах щадний режим занять, профілактичні заходи, маленька наповнюваність класів.
5
Відкиньте батьківські амбіції і подивіться на свого дитини . Початкова школа придумана не для того, щоб вкласти в незміцнілі уми першокласників фундаментальні наукові знання. Початкова школа повинна навчити дитини вчитися. А це не тільки постійна зубріння, це і вміння слухати вчителя, спілкуватися з колективом, спокійно сидіти на уроці.