Як зважитися на третю дитину.

Велика сім'я - це не тільки велике щастя, але і додаткові клопоти. У російських умовах, коли багатодітна сім'я вважається мало не маргінальною, завести третього дитини - великий ризик. Але цей ризик виправдовується, як тільки цей довгоочікуваний малюк з'являється у вашому домі. І ви відразу забуваєте все тривоги і сумніви, які долали вас в очікуванні дитини .
Інструкція
1
І хоча зараз сімей, де дітей багато, стає все більше, зважитися на третього дитини не так-то просто. Для початку вам треба подумати, які плюси можуть бути від народження цього малюка. Якщо старші діти вже дорослі, значить, у них скоро будуть свої інтереси і плани, в які батьки не завжди входять. Новий же малюк принесе відчуття потрібності і молодості. І вам ще дуже довго доведеться залишатися в «строю», щоб забезпечити всіх дітей хорошою освітою. Тому, будемо вважати, що першим плюсом в народженні третьої дитини є стимулювання на досягнення успіхів.
2
Якщо старші діти у вас вже великі, то малюк відродить в вас втрачене з часом відчуття щастя, яке долає всіх батьків при народженні дитини . Коли здається, що всі дитячі турботи вже позаду, відбувається неймовірні перетворення. Іноді доводиться згадувати всі навички догляду за немовлям. Але цей шлях - єдино вірний в нашому земне призначення.
3
Якщо вас турбує матеріальна сторона справи, то добре вивчіть, якими пільгами може скористатися ваша сім'я. У нашій країні існують заходи підтримки для сімей з трьома і більше дітьми. Ваші діти можуть користуватися безкоштовним проїздом у громадському міському транспорті, безкоштовними гарячими обідами в школі. Ви можете отримувати субсидії на оплату комунальних послуг та щомісячну допомогу на дітей.
4
У вас залишиться багато речей та іграшок від перших дітей, тому ви скоротите витрати на придбання всього необхідного. А найголовніше, у вас вже є безцінний досвід виховання дітей. І хоча всі діти, безумовно, різні, основні принципи залишаються незмінними. Ви вже не будете панікувати при високій температурі у дитини , буде знати, як нагодувати неслухняного немовляти і від яких речей можна сміливо відмовитися. А в якості помічників відмінно підійдуть старші діти.