Як вирізати обличчя з фото. вирізати особа в фотошопі.

Як розіграти приятеля? Можна використовувати методи, перевірені роками в піонерських таборах: падаючий стеля-простирадло або зубну пасту замість вусів. Поява графічних редакторів додало до цього різноманітності нову забаву: фізіономію приятеля можна просто помістити в зовсім несподіваний антураж.
Інструкція
1
Відкрийте русифікований Adobe Photoshop CS5. Клацніть «Файл»> «Відкрити», у вікні оглядача виберіть необхідну картинку, а потім «Відкрити».
2
Для кращого результату наблизьте особа , яке ви зібралися вирізати. Для цього в панелі інструментів виберіть "Масштаб" (гаряча клавіша - Z), його емблема виконана у формі лупи. Щоб наблизити, натисніть ліву кнопку миші, щоб віддалити, - праву (в меню потрібно буде натиснути «Зменшити»).
3
Виберіть інструмент «Ласо», який має три різновиди. Спостерігати їх можна, клацнувши по іконці цього інструменту правою кнопкою миші. Перший - просто "Ласо", який теоретично можна використовувати, але тільки в тому випадку, якщо ви майстерно володієте мишкою і зможете без праці окреслити кожен вигин контуру вирізуваного особи. Другий - «Прямолінійне ласо», нам він теж навряд чи підійде, якщо тільки людина, фізіономію якого ви зібралися вирізати, не володіє різкими або навіть точеними рисами обличчя.
4
«Магнітне ласо» - те, що нам потрібно. Виберіть його і крапка за крапкою переміщайтеся вздовж контуру, а лінія ласо самостійно ляже вздовж силуету, як би прімагнічіваясь до нього. Чим більше точок, тим чіткіше вийде силует. Однак у "Магнітне ласо" є мінус. Він стає незручний, коли вирізає контур зливається з кольором фону.
Корисна порада
Якщо необхідна область зображення знаходиться за межами екрану, її можна посунути. Не відпускаючи правої кнопки миші, яка вирізає контур, затисніть «Пропуск», пересуньте картинку, а потім відпустіть його.