Як зробити голлівудську посмішку.

Білосніжні, що ваблять, зачаровують посмішки кінозірок Голлівуду ... Багато хто хотів би так само сліпуче усміхатися і ловити захоплені погляди оточуючих, але не всім це дано. Думаєте, що це неможливо? Сучасна стоматологія творить дива, так що ознайомтеся з секретами зірок і вперед.
Інструкція
1
Буквально всі кіноактори Голлівуду володіють красивими, чарівними посмішками. Візьміть навмання будь-який фільм - в ньому завжди знайдеться яка-небудь томна красуня або супермен, які будуть посміхатися на весь екран, демонструючи бездоганні зуби, такі рівні, гарні й неможливо білі! Але не мати-природа обдарувала їх таким багатством, а попрацювали дуже хороші стоматологи.
2
В Америці вже більше 30 років застосовується технологія так званих голлівудських вінірів. Завдяки стрімким змінам в нашому світі - політичним, економічним, технологічним, практика голлівудських вінірів прийшла і до нас. Зараз багато стоматологічні клініки пропонують свої послуги в цій галузі і справляються, треба сказати, не гірше американських.
3
Що таке вініри? Це найтонші надміцні порцелянові пластинки. Фарфор найвищої якості за кольором, структуру, прозорості дуже нагадує емаль здорового зуба. Набір безлічі його відтінків дозволяє підібрати вініри практично до будь зубам, домігшись ідеального подібності з рідними. Завдяки цьому, посмішка натуральна, зуби не здаються пластмасовими, а мають природний колір, блиск і прозорість.
4
Пластинки наклеюються на передню стінку зуба. Їх надтонкість дозволяє уникнути хворобливого обточування зубів, без якого не обходиться традиційне протезування. Голлівудські вініри допоможуть замаскувати будь-які дефекти, які виглядають не естетично: щербинки, відколи, темні плями, які з'являються від сигарет, кави, вина. Також вініри можуть приховати не дуже гарний відтінок рідних зубів: жовтуватий, сіруватий або коричневий.
5
Щоб зберегти голлівудську посмішку на довгі роки, не потрібно ніяких особливих умов. Хоч стоматологи і дають гарантію в 10 років, елементарні правила догляду за зубами, яким вас навчали ще в ранньому дитинстві, не завадять, а навпаки, сприятимуть їх кращому збереженню: чистка та полоскання, відмова від усіх шкідливих звичок, які можуть нашкодити вінірами і нарешті, регулярне відвідування стоматолога з метою профілактичного осмотра.Будьте здорові і частіше посміхайтеся!