Як зробити двигун могутніше. Як зробити свій мотор могутніше.

наважився на форсування двигуна, а саме цим і досягається мета з нарощування потужності мотора, власнику необхідно усвідомити той факт, що збільшення в одному місці спричинить за собою скорочення в чомусь іншому. В даному випадку, в результаті тюнінга обов'язково зменшиться ресурс силової установки.
Вам знадобиться
  • - адаптер;
  • - ноутбук;
  • - спеціальне програмне забезпечення.
Інструкція
1
Одним з варіантів щодо збільшення потужності двигуна, до якого вдається більшість власників, початківців прокладати свій шлях з форсування силової установки - це чіп-тюнінг електронного блоку управління.
2
Низькобюджетний спосіб з нарощування кількості «конячок» під капотом, не зачіпаючи при цьому жодного гвинтика на двигуні, приваблює натовпи любителів випробувати можливість поїздити на машині з високою швидкістю.
3
Процес чип-тюнінгу відбувається за такою схемою: - на попередньому етапі проводиться детальна діагностика всіх систем автомобіля; - до гнізда машини через спеціальний адаптер підключається ноутбук, в якому інстальовано відповідне програмне забезпечення; - запущеним додатком відкриваються таблиці електронного блоку управління , в яких замінюються заводські параметри новими цифровими значеннями; - внесення зміни зберігаються, після чого здійснюється контрольний пуск двигуна.
4
Якщо власника задовольняє результат проведеного чіп-тюнінгу, він продовжує якийсь час експлуатацію машини з поліпшеними характеристиками силової установки.
5
Але як відомо, апетит приходить під час їжі. І випробувавши одного разу задоволення від їзди на машині з форсованим мотором, зупинитися на цьому шляху вже не виходить. І коли настає пора капітального ремонту двигуна, встановлювати в нього запасні частини, рекомендовані виробником, для любителів агресивного стилю водіння не має сенсу.
6
Щоб по-справжньому форсувати мотор, потрібно встановити колінвал зі зміненим радіусом кривошипа, ковані поршні, замінити распредвал і відполірувати внутрішні поверхні всмоктуючого і вихлопного колекторів. Вищим пілотажем в тюнинговой процедурі є установка турбіни.