Як назвати дитину, народжену в березні. Як назвати дівчинку за датою народження.

Народження дитини - щаслива пора в житті кожної родини. Вибір імені дуже важливий як для батьків, так і для дитини. Адже відомо, що яким ім'ям назвеш малюка, така доля і характер будуть у дитини протягом усього життя. Дуже часто людина, читаючи характеристику свого імені, визнає, що багато чого дійсно збігається. Щоб вибрати ім'я дитині, необхідно знати: в яку пору року народиться дитина, в якому місяці і якого статі малюк. Ці три складові і є ключами до підбору імені. Як же вибрати ім'я дитині, народженій в березні.
Інструкція
1
Відомо, що березень - перший місяць весни. Якщо дитина народилася навесні, то в житті він буде проявляти гнучкість в різних ситуаціях, а домагатися успіхів йому буде складніше. Місяць березень говорить про те, що люди, народжені цього місяця дуже вразливі і чутливі. А також вони дуже талановиті і якщо їх не обмежувати, то вони будуть висловлювати свої емоції через мистецтво. Оскільки в березні народжуються діти з м'яким характером і дуже вразливі, щоб підкреслити мужність, хлопчика необхідно назвати, як кажуть деякі, «жорстким» і дуже звучним ім'ям. Дівчинку необхідно назвати, навпаки, більш м'яким, але в теж час яскравим ім'ям. Багато хто вважає, що краще буде, якщо в імені буде присутній буква Р або Н.
2
Імена для хлопчиків, народжених в березні: Данило, Костянтин, Аркадій, Макар, Михайло, Євген, Віктор, Роман, Сава, Ростислав, Денис, Давид, Антон, Степан, Трохим, Петро, Єгор, Юрій, Марк , Герасим, Вячеслав, Василь, Максим, Венедикт, Павел.Імена для дівчаток, народжених в березні: Кіра, Марина, Дарина, Мотрона, Софія, Галина, Анастасія, Марія, Світлана, Лідія, Ніка, Алла, Уляна, Анна, Єва , Тамара, Ірина, Катерина, Христина.
3
Якщо перераховані імена вам не подобаються, а дитина народиться в березні, прочитайте характеристику імені, яке вам дійсно подобається. А потім добре подумайте, чи варто називати дитину вашим улюбленим ім'ям. Якщо ви віруюча людина, ім'я дитині можна підібрати по Святки - в який день народилася дитина, в честь того Святого і називати.
4
Крім усього вищесказаного, необхідно згадати і про отчестве дитини. Ім'я та по батькові повинні бути співзвучні, наприклад, Регіна Дмитрівна або Венедикт Денисович дуже грубо звучать, в них немає милозвучності.
5
Увага майбутнім батькам! Якщо ви хочете назвати дитину неординарним іменем, щоб воно завжди виділялося, пам'ятайте, що ім'я буде у дитини постійно, і в майбутньому над ним можуть багато сміятися. Перш ніж назвати дитину Космосом, Росією, Міліцією, Жужею, Каспером ненаглядного та іншими, задумайтеся, чи буде радий сам дитина, коли підросте.
Зверніть увагу
Як назвати дитину за датою народження. Існує теорія про те, що кожна людина народжується під певним ім'ям. Існує декілька варіантів вибору імені дитині по даті його народження. Церковний варіант - по святцях. Церква вважає, що новонародженого слід нарікати ім'ям святого або мученика, народженого саме в цей день.
Корисна порада
На вибір імені дитини можуть вплинути і традиції родини, і модні віяння, і національні, релігійні корені. Чи не рідкісним, на сьогоднішній день, є рішення назвати дитину подвійним або навіть потрійним ім'ям. Після народження малюка у вас буде місяць для прийняття остаточного рішення. Як назвати дитину за датою народження. Пора року, в яке народжується дитина, чинить великий вплив на його характер. Якщо дитина народилася взимку. Зима - час народження талановитих і цілеспрямованих людей.