Як назвати фірму по пластикових вікнах.

Багато людей, починаючи свою справу, недостатньо уваги приділяють назвою фірми. І це абсолютно марно. Через деякий час назву, яка легко запам'ятовується, добре звучить, відображає в собі особливості фірми, може стати впізнаваним брендом. У міру зростання фірми, такий важливий нематеріальний актив, як назва, буде збільшуватися в ціні. І якщо ви націлені на створення серйозної, приносить дохід фірми, а не фірми-одноденки, то імені також слід приділити велику увагу, як і бізнес-планом.
Інструкція
1
Важливо, щоб назва фірми було пов'язано з основною її діяльністю. Це не означає, що імена «Російські вікна» або «Комбінат будівельних конструкцій» будуть самими підходящими для вас. Варто зробити акцент на асоціації людей. Наприклад, «Віконечко», «Надійні вікна», «Атмосфера». Такі назви будуть викликати почуття впевненості в якості ваших вікон, нагадувати про домашнє тепло і затишок.
2
Не варто давати фірмі занадто довга назва. Воно буде погано запам'ятовуватися клієнтами, а також може бути понівечене при передачі з уст в уста. Ім'я фірми має бути достатньо лаконічним і простим.
3
Корисним буде вивчити назви конкурентів, також пропонують пластикові вікна. Ви зможете не тільки порівняти їх між собою, а й придумати щось абсолютно нове, що виділить вас серед конкурентов.В першу чергу необхідно думати про клієнтів, про те, щоб викликати у них тільки позитивні емоції. Необхідно підібрати назву так, щоб воно відповідало віковій категорії ваших основних покупців. Так як рішення про покупку пластикових вікон приймають особи в основному середнього віку, то назви, містять молодіжний сленг, будуть не дуже доречні. Можна навіть влаштувати опитування серед потенційних клієнтів, які можуть запропонувати вам найкращий варіант.
4
Не варто називати фірму чиїмось ім'ям. По-перше, у потенційного покупця ім'я може викликати неприємні асоціації, пов'язані з кимось із його знайомих. По-друге, можуть з'явитися складності, якщо ви вирішите продати свою справу, яку було названо на честь, наприклад, вашої дружини. Мало хто захоче купувати фірму , яка носить ім'я абсолютно незнайомого для нього людини.
5
Не варто боятися проявити свою оригінальність і придумати щось зовсім нове. Назви багатьох фірм, імена яких абсолютно не були пов'язані з їх діяльністю, стали загальними, наприклад, назва легендарної фірми «Xerox». Саме індивідуальність і оригінальність дозволять вам виділити вашу фірму з безлічі інших.
6
Якщо ви вирішили вибрати ім'я фірми іноземною мовою, то варто бути акуратніше і упевнитися в словнику або у фахівця, як саме перекладається вибрана вами назва.
7
Пропрацюйте всі можливі варіанти. І не забудьте залишити кілька альтернативних, коли підете реєструвати вашу фірму . Адже обране вами ім'я, навіть саме оригінальне і незвичайне, може бути вже зайняте.