Як поміняти колір папки.

Багатьом користувачам лінійки операційних систем Windows давно відомо, що дизайн завжди можна змінити. Не важливо, яким чином, за допомогою спеціальних програм або стандартних засобів, використовуючи аплет «Властивості робочого столу». Але не кожен користувач знає, що простий білий фон папки теж можна змінити.
Вам знадобиться
  • програмне забезпечення Folder Fon.
Інструкція
1
Для зміни кольору фону будь-якого каталогу в операційній системі Windows XP використовується програма Folder Fon. Вона проста у використанні і її освоєння забере у вас від сили 5 хвилин. Перш ніж приступити до роботи з цією програмою, необхідно завантажити дистрибутив і встановити її. Дана утиліта широко поширена в мережі інтернет, тому скористайтеся будь пошуковою системою, щоб знайти посилання на архів з цією програмою.
2
Найпопулярніші на даний момент є пошукові системи Яндекс і Google. Скористайтеся будь-який з них. Відкрийте браузер і на сторінці пошукової системи введіть Folder Fon, потім натисніть Enter. Перейшовши по посиланню на сторінку, скачайте дану програму.
3
Тепер її можна встановити. Установка цієї утиліти досить проста: достатньо запустити її і постійно натискати кнопку «Далі». В підсумковому вікні натисніть кнопку «Готово».
4
Після запуску програми перед вами з'явиться головне вікно. В цьому вікні можна вказати шлях до папки, фон якої ви хочете змінити. Але можна і не запускати програму, в контекстному меню будь папки вже є рядок Folder Fon. Для виклику контекстного меню папки натисніть правою кнопкою миші на ній. У контекстному меню виберіть пункт FolderFon, потім «Встановити або редагувати фон папки ».
5
Програма автоматично запуститься і в головному вікні буде додано адресу до папки , яку ви хочете змінити. Натисніть кнопку «Відкрити малюнок» та додайте будь-яке зображення, яке може підійти до даної папці.
6
Залежно від зображення, колір шрифту може стати абсолютно нечитабельним, тому натисніть кнопку «Колір шрифту» для його зміни. Останнім штрихом у цій роботі буде натискання кнопки «Зберегти налаштування". Тепер відкрийте папку, яку ви видозмінювали, завантажена в програму картинка повинна відобразитися замість білого фону.
7
За допомогою це програми є можливість змінити колір будь папки , скористайтеся кнопкою «Колір папки », яка знаходиться поряд з кнопкою «Колір шрифту».
Якщо вам набрид стандартний білий фон папок Windows, його можна поміняти на будь-який колір або малюнок, використовуючи вбудовані засоби системи або спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • операційна система Windows ХР, програма FolderFon
Інструкція
1
Windows ХР дає можливість змінити колір фон а папки. Щоб це зробити, натисніть правою клавішею миші на робочому столі, виберіть пункт «Властивості»> вкладку «Оформлення»> кнопку «Додатково».
2
У випадаючому списку пункту «Елемент» виберіть пункт «Вікно». Праворуч від «Елементу» знаходиться пункт «Колір 1». В яка випадає палітрі кольорів ви можете вибрати будь-який відповідний вам. Потім натиснути «Ок».
3
Для того щоб вставити замість фон а свій малюнок в Windows ХР, потрібно прописувати спеціальний код, що досить складно зробити звичайному користувачеві ПК. Тому простіше це зробити за допомогою невеликої, безкоштовної програми «FolderFon».
4
Після того як ви завантажили програму, встановіть її, клікнувши двічі лівою клавішею миші по файлу «folderfon_setup». Програма встановиться в каталог за замовчуванням C: Program FilesSoft AleXStam.
5
Запустіть програму, клацнувши двічі по значку з написом «FolderFon». Відкриється головне вікно програми. З лівого боку ви побачите ряд кнопок, на яких зліва зображений червоний прапорець. Натисніть на саму верхню кнопку «Директорія створення». Відкриється вікно «Директорія створення фон а» в якому вам пропонується вибрати папку, фон якою потрібно змінити.
6
Вибравши потрібну папку в провіднику цього вікна, натисніть кнопку «Додати». В нижньому списку з'явиться повна адреса цієї папки, і вона буде відзначена галочкою. Натисніть кнопку «Ок». Зверніть увагу - тепер колір прапорця на кнопці «Директорія створення» змінився на зелений.
7
Натисніть на кнопку «Відкрити малюнок». Відкриється вікно "Підтвердження" в якому вам пропонується або вибрати малюнок, або вибрати зміна кольору фон а папки.
8
Натисніть на кнопку «Відкрити малюнок» та у вікні виберіть або набір фон ов, пропонований вам програмою «FolderFon», або виберіть будь з вашого жорсткого диска. Натисніть на іконку малюнка і кнопку «Відкрити».
9
Далі натисніть на кнопку «Зберегти настройки» і підтвердіть вибір, натиснувши «Так». Тепер фон вашої папки змінився з звичайного білого на власний, зручний вам.
10
Якщо вам потрібно повернути фон папки на стандартний, знову відкрийте програму, виберіть папку, в якій змінювали фон і натисніть кнопку «Видалити фон з папки ».