Як очистити пральну машину лимонною кислотою. Як чистити машинку лимонною кислотою.

Поступово накип в пральних машинках утворюється навіть за умови, що у вас дуже чиста водопровідна вода. Також під впливом високих температур при пранні на нагрівальному елементі осідають нерозчинені частинки порошку. Щоб видалити накип, необов'язково використовувати професійні засоби, достатньо лише лимонної кислоти.
Вам знадобиться
  • - лимонна кислота;
  • - ганчірочка.
Інструкція
1
Перевірте, чи не "втекли" Чи під гумові елементи пральної машини дрібні речі. Барабан повинен бути без білизни, адже робити це можна тільки в холостому режимі. Інакше кислота не тільки роз'їсть іржу, але і зіпсує всі речі.
2
Всипте в основний відсік для порошку або покладіть безпосередньо в барабан 100-200 г лимонної кислоти. Не використовуйте натуральний лимонний сік для цієї мети, користі від нього не буде, адже його концентрація значно нижче, ніж у лимонної кислоти.
3
Поставте перемикач машинки на найтриваліший режим прання при температурі 90-95 градусів і натисніть кнопку пуску. Тепер вам залишається тільки чекати, поки програма не закінчиться. Але не забувайте спостерігати за приладом, адже якщо на нагрівальному елементі великі відкладення накипу, вони можуть відпасти і потрапити в злив машинки при полосканні. Якщо це відбудеться, то ви почуєте характерний гуде звук при зливі води. У цьому випадку машинку потрібно відключити і дістати з слива причину проблеми - найчастіше це великі шматки накипу. Після цього включіть прилад, щоб завершити програму.
4
Через 1-3 години, коли машинка остаточно відпере, відкрийте барабан і відігніть гумові елементи - під ними може зібратися накип у вигляді дрібних шматочків. Протріть під гумкою вологою ганчірочкою. Потім відкрийте слив у машинки і подивіться, чи немає там якихось великих частин, які могли відпасти від нагрівального елементу.
5
Очищення машинки пройшло успішно, можете сміливо приступати до прання білизни. Після проведення цієї процедури ви зможете помітити, що прилад став працювати практично безшумно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1qnM5Xs7w1g
Корисна порада
Очищайте пральну машинку від накипу не рідше одного разу на місяць. А якщо у вас дуже погана і брудна вода, то частіше. Не бійтеся - лимонна кислота не пошкоджує гумки, та й скло не стає каламутним.
Пральна машина рятує власника від стомлюючої домашньої обов'язки - ручного прання білизни. І сам агрегат, і його ремонт стоять вельми недешево, тому розумніше буде подбати про правильний догляд за машиною.
Найчастіша причина виходу з ладу пральної машини-автомата - утворення накипу на ТЕНах (нагрівальних елементах). Щоб уникнути цього, можна поставити магнітний фільтр на трубу, по якій вода надходить у барабан. Він затримує кальцій і магній, які утворюють накип. З цією ж метою при пранні використовуйте пом'якшувач для води. Ці заходи не можуть повністю захистити нагрівальні елементи від накипу. Приблизно через кожні 20 прань необхідно очищати Тени. У бункер для прального порошку насипте 0,5 склянки лимонної кислоти або спеціальний засіб «Антинакипин» відповідно до інструкції. Чи не закладаючи білизни в барабан, запустіть повний цикл прання при температурі 90оС. При нагріванні лужні відкладення розчиняються в кислому среде.Внімательно вивчіть інструкцію по закладці білизни в барабан. Не періть тільки одну річ і не перевантажуйте машину - це прискорює знос підшипників і амортизаторів. Перед пранням перевірте кишені одягу - монетки, скріпки та інші дрібні металеві предмети можуть пошкодити ущільнювальну гуму барабана. Пошкодити гуму можуть також металеві кісточки бюстгалтеров і прикраси на джінсах.Іспользуйте пральний порошок для автоматичних пральних машин. Порошок для ручного прання утворює більше піни, яка може залити електронні вузли машини. «Правильним» порошком теж не слід зловживати - білизна від цього чистіше не стане, а рясна піна може пошкодити електроніку. Не періть в машині речі, забруднені олійними продуктамі.После прання протріть сухою м'якою тканиною барабан, ущільнювальну гуму і лоток для прального порошку. Залиште їх напіввідкритими до повного висихання. Слідкуйте, щоб в лотку не було нальоту. Якщо отвір для зливу води покрилося іржею, очистіть його милом і старою зубною щіткою. Регулярно перевіряйте фільтр дренажного насоса.