Як зайнятися своєю справою.

Багато хто з нас мріють про свою справу: хтось після чергової сварки з начальником, хтось після отриманої на руки зарплати. Час іде, а нічого не змінюється. Ви як і раніше ходите вранці на найману працю. І лише іноді, коли є вільна хвилинка, ви знову мрієте про свою справу. Як вибратися із замкненого кола, як зайнятися своїм справою ?
Інструкція
1
Визначте, чим саме зараз ви б могли заробляти гроші. Потрібно подумати, що у вас виходить найкраще. Не обмежуйте себе, нехай в голову приходять самі різні ідеї. Професіоналізм у певній сфері дасть можливість легше перейти на «рейки власної справи» і відчути себе у вільному плаванні.
2
Продумайте, як ви будете розвивати свою справу. Зробіть план робіт і визначте терміни. Не варто робити дуже жорстке планування, адже ви робите бізнес з нуля і не знаєте, «як піде». Спостерігайте, прислухайтеся до своєї інтуїції. Одночасно з цим враховуйте, що тепер ви самі собі начальник, і контролювати хід роботи та її виконання за вас ніхто не буде.
3
Накопичте «грошову подушку». Фінансові заощадження повинні вам дати психологічну підтримку і впевненість у завтрашньому дні на найближчі кілька місяців. Якщо заощаджень не дуже багато - це буде підстьобувати до більш активних дій.
4
Починайте робити. Кожен день - ще один крок, який наближає вас до мети. Слідкуйте за виконанням плану, корегуйте його в міру необхідності.
5
Шукайте однодумців та партнерів. Підтримувати один одного у спільній справі дуже важливо. Будите один одного вранці, обговорюйте складні питання, допомагайте контролювати виконання плану робіт. Зазвичай коли є справа, знаходиться людина, готова приєднатися. Якщо через місяць-два ви розлучитеся з цим партнером - не біда, знайдеться новий. Головне - підтримка на старті і до тих пір, поки ви не звикнете до думки, що ви тепер заробляєте самостійно і своїм справою .
6
Шукайте мотивацію «к», а не «від». Багато хто починає займатися своєю справою , щоб піти від поганого начальника, від маленької зарплати, від офісної роботи. Мислите позитивно: ви прагнете до власним графіком, до гідної оплати, до роботи на себе, до кращого життя.
7
Міняйте мислення. Якщо ви завжди працювали на когось, можливо, у вас мислення «робочої конячки». Пам'ятайте, що тепер ви керуєте процесом. Не беріть всі справи на себе, делегуйте. Передоручати рутинні обов'язки іншим, віддавайте частини робіт на виконання іншим компаніям.
8
Будьте готові, що у вас будуть виникати сумніви: «А чи треба мені це взагалі?». Вирішувати, звичайно, вам. Але проходять через цей етап все. Це спроба втекти з нового процесу, коли складно і багато невідомих чинників.
9
Нарощуйте клієнтську базу, заводите нові зв'язки. Вивчайте галузі знань, з якими раніше не стикалися як керівник і власник.
10
Пам'ятайте, що період старту треба пережити: мало грошей, відчай. Починати завжди складно. Якщо зможете набратися сил і пережити цей етап, то далі буде легше.
11
Ніхто не обмежує вас одним видом діяльності. Якщо з дитинства у вас була мрія робити щось інше, поступово розвивайте і другий напрямок. Ви завжди зможете вибрати: вести обидві справи або вибрати одне. Бізнес завжди можна віддати партнерам або продати.
12
Цінуйте ваші справи. Пам'ятайте, що неправильні вчинки відбуваються, стоячи на місці.