Як ремонтувати мобільний телефон.

Навіть самий надійний мобільний телефон може несподівано вийти з ладу. Деякі його неполадки можна виправити самостійно, для усунення ж інших краще звертатися в сервісний центр. Все залежить від характеру несправності і ваших навичок.
Вам знадобиться
  • Набір викруток для ремонту мобільних телефонів
  • Мініатюрний паяльник, нейтральний флюс і припій
  • Компонент, який необхідно замінити
Інструкція
1
Переконайтеся, що термін дії гарантії на телефон закінчився. Якщо гарантія ще діє, краще звернутися в офіційний сервісний центр, тим більше, що гарантійний ремонт безкоштовний. Пам'ятайте, що після будь-якого самостійного втручання в телефон співробітники гарантійній майстерні відмовляться його безкоштовно обслуговувати.
2
Якщо гарантійний термін закінчився, рішення про самостійне здійснення ремонту приймайте в залежності від того, який саме компонент у ньому вийшов з ладу. Замінити мікросхему в корпусі BGA без відповідних навичок і устаткування неможливо, а от поміняти дисплей, шлейф або джойстик по силам практично будь-кому. Якщо ви не в змозі визначити, що саме зламалося в телефон е, за самостійний ремонт краще не братися.
3
Купуйте спеціальний набір викруток для ремонту телефон ів. На ринках такі набори невиправдано дорогі, тому купувати їх краще в магазині, що спеціалізується на телефон вих запчастинах. Там же придбайте і компонент, який збираєтеся в телефон е заменіть.Еслі ви прийняли рішення ремонтувати телефон в майстерні, відвідування магазину запчастин також може знадобитися. Справа в тому, що майстри нерідко необгрунтовано завищують ціни на компоненти. Придбавши ж запчастина в магазині, ви заплатите майстру лише за її замену.Многіе запчастини є крихкими, тому транспортувати їх слід з обережністю.
4
Розбирання телефон а-моноблока зазвичай не викликає труднощів. Якщо ж у вас - слайдер або "розкладачка", доведеться знайти в інтернеті покрокову інструкцію. Скористайтеся рядком пошуку види: "how to disassemble (модель телефон а)". Якщо пошук виявиться безуспішним, видозмінюйте рядок доти, поки інструкція з розбирання вашого телефон а не буде знайдена. Вона обов'язково повинна бути іллюстрірованной.Телефон iPhone є винятком з цього правила. Незважаючи на те, що він не є ні слайдером, ні "розкладачкою", порядок розбирання цього телефон а нетривіальний. З цієї причини, для його розбирання вам також доведеться знайти інструкцію.
5
Першим ділом, вимкніть телефон та зніміть з нього батарею. Розбираючи апарат згідно покрокової інструкції, складайте всі його деталі так, щоб вони не могли загубитися або впасти на підлогу. Запам'ятовуйте або замальовувати, гвинти якої довжини розташовуються в яких отворах. Їх розміщуйте в окрему баночку. Дуже добре, якщо викрутка є намагніченою (більшість наборів викруток для ремонту мобільних телефон ов відповідає цій вимозі).
6
Замініть у телефон е несправний компонент. Зберіть телефон в зворотному порядку і переконайтеся, що він заробив.
Зверніть увагу
Користуйтеся тільки нейтральними флюсами.