Як пов'язати спицями жилет. Як зв'язати безрукавку спицями для повних жінок.

Стильний жилет приємно порадує вас простою схемою в'язки, здивує елегантністю ваших подруг і підкорить серця шанувальників. Нескладна для в'язки схема буде під силу і новачкам і досвідченим в'язальниця.
Вам знадобиться
  • 850г пряжі (50% вовна, 50% акрил 50г/60м), кругові спиці №4,5, прямі спиці №4,5
Інструкція
1
Набираємо 62 петлі і в'яжемо 4 ряди хусткової вязкой.В п'ятому ряду рівномірно розподіляємо на спицях 9 п. Для половини спинки), 2 п. Для 1й лінія реглана, 9 п.для одного рукава, 2 п. Для 2й лінії реглана, 18 п. для переда, 2 п.для 3й лінії реглана, 9 п.для іншого рукава, 2 п.для 4й лінії реглана, 9 п. для іншої половини спинки) Починаючи з 5-ого деяких і далі в кожному непарному ряду додаємо 1петлю закритим накидом перед кожною лінією реглана і по 1 петлі після лінії реглана, і того в кожному ряду додаємо по 8 петель. Так в'яжемо доти, поки лінія реглана не досягне 27 см.
2
Далі в'яжемо поличку і спинку потрібної довжини гумкою 2х2 на прямих спіцах.Рукава, зв'язавши 4 ряди гумкою 2х2, закриваємо.
Зверніть увагу
Жилет в'яжеться з рукавами регланом. Початок в'язання - горловина. Набираємо 62 петлі. Розподіляємо по 9 петель на рукава, 8 петель на 4 лінії реглана (по 2 лицьових петлі), і по 18 петель на поличку і на спинку (шов йде посередині спинки). В'яжеться 4 ряди і далі в кожному 2-му ряду додається по 8 петель.
Корисна порада
Основний візерунок жилета: хусткової в'язки - це лицьові і виворітні ряди пов'язані лицьовими петлями, лінії реглана (2 лицьові) - лицьові ряди лицьовими петлями, виворітні ряди виворітними петлями.