Як колоти алое. доза розчину алое дітям.

Ін'єкції екстракту алое показані при гінекологічних захворюваннях, бронхіальній астмі, виразковій хворобі дванадцятипалої кишки і шлунку. Крім цього ліки призначається при захворюваннях очей різного ступеня тяжкості. Препарат сприяє відновленню пошкоджених тканин і поліпшенню кровообігу.
Вам знадобиться
  • - екстракт алое в ампулах;
  • - шприц;
  • - вата;
  • - медичний спирт.
Інструкція
1
Ретельно вимийте руки і протріть їх змоченою в спирті ватою.
2
Екстракт алое призначений для підшкірного введення, тому ви повинні визначитися з місцем, куди буде робитися ін'єкція. Краще, якщо укол буде зроблений в живіт або верхню частину руки, але при бажанні можна вводити ліки в стегно або ягодіцу.Еслі ви робите вже не перший укол, намагайтеся не потрапити в місце попередньої ін'єкції. Це може загрожувати болючим потовщенням шкіри і утворенням шраму.
3
Наберіть екстракт алое в стерильний «інсуліновий» шприц. Його тонка голка дозволить провести ін'єкцію, мінімізуючи больові відчуття. Зазвичай доза ліків для дорослої людини складає 1 мл, дітям від 5 років колять по 0,5 мл, в молодшому віці - не більше 0,3 мл. Гранично допустима добова доза препарату становить 4 мл, але вона призначається вкрай рідко. У більшості випадків ін'єкцію роблять один раз в день, а одномоментне введення такої кількості ліки під шкіру дуже болісно, тому маленька добова доза компенсується досить великою тривалістю курсу леченія.Детям і дорослим, які не можуть переносити біль від уколу алое , рекомендується заздалегідь зробити ін'єкцію 2% розчину новокаїну (0,5 мл).
4
Вводите ліки повільно, щоб на місці уколу згодом не утворилося ущільнення. Голка повинна бути введена під кутом 45 градусів не глибше, ніж на 2/3 довжини.
5
Після закінчення процедури вийміть шприц і притисніть до місця уколу вату, просочену спиртом.
6
Курс лікування складається з 30-35 ін'єкцій. Але за показаннями його тривалість може бути зменшена або, навпаки, збільшена.
Зверніть увагу
Захворювання нирок, важкі серцеві, ниркові і шлунково-кишкові захворювання, а також третій триместр вагітності є протипоказанням до призначення екстракту алое. Тому лікар повинен мати повну інформацію про стан вашого здоров'я, перш ніж призначити даний препарат.