Як зробити підлоги по фундаменту. влаштування підлоги на стрічковому фундаменті.

Самим останнім етапом будівництва будинку, а також першим етапом його обробки є пристрій підлог. Фундаменти будинків бувають різних типів: стрічковий, плитою або комбінований. Відповідно до цього і необхідно стелити поли . Якщо ваш будинок збудований на стрічковому фундаменті, то для влаштування підлог спочатку доведеться зробити тверду основу під поли .
Інструкція
1
Зніміть рослинний грунт всередині фундаменту, укладіть замість нього 15-20 см сухої землі, ретельно утрамбуйте її, увлажніте.Поверх зволоженою землі втопили гравій або щебінь на глибину понад 4 см.
2
Поверх щебеню покладіть два подстилающих шару (15-20 см) з відходів цегли, каменю та ін. Матеріалів, вирівнюючи і ущільнюючи його, і поливаючи вапняної поливанням кожен слой.Дождітесь затвердіння підстави.
3
За основи встановіть цегляні стовпчики в два цегли на відстані 70-100 см один від одного. На кожен стовпчик покладіть по шматку толю або руберойду для гідроізоляції, поверх укладіть дерев'яні прокладки з обрізків дошки (товщиною більше 30 мм), просочені антисептиком.
4
Поверх підготовлених стовпів укладіть дерев'яні лаги - колоди діаметром 14-15 см, розпиляні уздовж. Вирівняйте лаги за рівнем, при необхідності обтешіте їх. Залиште проміжок 7-8 см між лагами і стінами для їх осідання.
5
З чисто заструганих дощок товщиною 40 мм настелите підлогу і прикріпіть його цвяхами до лагів. Цвяхи повинні бути довше товщини настилу в 2,5 рази. Настил повинен бути покладений перпендикулярно стіні з окном.Тщательно оструганную готові поли , зашпаклюйте їх і пофарбуйте масляною фарбою.
6
При плитному фундаменті статеві лаги кладуть на руберойд або толь, якими вкривають бетонну плиту фундаменту. Лаги кріплять до бетону за допомогою дриля або перфоратора. Далі настил підлог виробляється також як і при стрічковому фундаменті.
7
Багато господарів для настилу підлог використовують листи ДСП. Їх укладають або на лаги, або на вже настелений дерев'яна підлога. Плити з ДСП вирівнюють підлогу і додатково утеплюють його, що дозволяє уникнути додаткової шпаклівки. Поверх ДСП можна настелити лінолеум або покласти ламінат.