Як дивитися супутникове тв.

Світ сучасної людини неможливо уявити без телебачення. Телевізор став частиною нашого життя, виконуючи функції від інформаційної до розважальної. У гонитві за гарною якістю багато хто мріє про супутникове телебачення, адже нам важливо не тільки що дивитися, але і як. Тому безліч людей зупиняють свій вибір саме на супутниковому ТБ, адже воно дозволяє отримати досить високу якість зображення і звуку. Іншим важливим перевагою такого формату телебачення є і помітна економія коштів, так як придбавши один раз комплект устаткування, ви зможете дивитися багато телевізійних каналів без абонентської плати. І надалі початкові витрати на обладнання окупляться завдяки економії коштів на абонентській платі і масою позитивних емоцій від перегляду улюблених телепередач і кінофільмів.
Інструкція
1
Але спочатку потрібно дізнатися, що таке супутникове телебачення взагалі? Коротко відповісти на це питання можна так: «Навколо нашої блакитної планети на геостаціонарних орбітах, можна сказати, над одним і тим же місцем,« висять »різні супутники. Більшість з них розташоване практично над екватором, в зв'язку з цим позиція супутника характеризується його довготою. Телевізійний сигнал по наземних лініях передається на земну станцію космічного зв'язку, а наземна станція, в свою чергу, передає сигнал на супутник. Так що можете сміливо розгорнути супутникову приймальну тарілку, якщо ви перебуваєте в тій зоні, куди надходить сигнал ».
2
Визначити, які супутники доступні у вашій місцевості допоможе всемогутній інтернет, тому що існує безліч сайтів з необхідною для вас інформацією. Також супутники пропонують різну кількість телевізійних каналів, від 0 до декількох тисяч. Один транспондер може бути використаний для передачі більше двох десятків каналов.Частоти транспондерів можуть розташовуватися у двох діапазонах - С (сі) або Ku (ку), а поляризація сигналу може бути або лінійна - горизонтальна (H) або вертикальна (V), або кругова - ліва (L) або права (R).
3
Більшість каналів передається в цифровому форматі, але також є і аналогові, які зустрічаються вкрай рідко. На найголовніша відмінність каналів - це наявність або відсутність кодування. Щоб переглядати кодовані канали, потрібно платити певні гроші, а відкриті можна приймати абсолютно безкоштовно і позначаються вони зазвичай літерою F.Также плюсом супутникового ТБ є й те, що при необхідності ви можете все обладнання зняти і підключити в іншому місці і продовжити насолоджуватись переглядом улюблених каналів .
Корисна порада
Почитайте трохи теорії перед установкою супутникового обладнання - це не так вже й важко.