Як відвикнути від крапель в ніс.

Залежність від судинозвужувальних крапель не з'явиться відразу. Найчастіше вона починається, якщо людина продовжує знімати закладений ність носа більше 3-7 днів. Якщо ви зіткнулися з безперервним нежиттю, хоча застуда вже давно пройшла, скористайтеся будь-яким з нижчеперелічених способів позбутися залежності від крапель .
Вам знадобиться
  • - морська сіль;
  • - краплі або спреї на рослинній основі;
  • - сік алое.
Інструкція
1
Починайте скорочувати частоту закапування носа краплями, та й змінити лікарський засіб теж буде не зайвим. Звичайно, дихання буде ускладнено, але по-іншому вирішити цю проблему просто неможливо.
2
Промивайте ніс розчином з морської солі. Розводите у склянці чайну ложечку НЕ ароматизованої солі і вливайте в кожну ніздрю за допомогою спринцівки. Промивання носа можна проводити досить часто, але орієнтуйтеся на свій стан. Якщо закладений ність з'являється, то відразу знімайте її розчином. Намагайтеся не вдаватися до крапель хоча б в денний час.
3
Якщо ви не хочете постійно наводити розчин або просто побоюєтеся промивати ніс таким способом, то купите в аптеці спеціальні засоби на основі морської води. Спосіб застосування описаний в інструкції, що додається до препарату.
4
Перед сном закопуйте в кожну ніздрю по декілька крапель соку алое. Він володіє загоює й антибактеріальним ефектом, також добре витягує гній з пазух. Звичайно, процедура не зовсім приємна, адже сік алое має гірким смаком, але потерпіти все ж варто. Ефект від процедури буде вражаючим, зовсім скоро ви відчуєте значне полегшення.
5
Придбайте спеціальні аерозольні препарати для зрошення носових проходів. Вони не містять речовин, які звужують судини. Зазвичай в їх склад входять тільки компоненти природного походження. Дані спреї застосовуються для зволоження носа та звільнення пазух від слизу, що скупчився. Продаються вони без рецепта лікаря.
6
Коли все безрезультатно і відвикнути від крапель ви не можете, зверніться до лор-лікаря. Доктор огляне слизову і призначить лікування від залежності. Іноді достатньо одноразово прийому антигістамінного препарату. В крайньому випадку, вам призначать курс лікування антибіотиками.