Як змінити розмір шрифту в комп'ютері. Як збільшити шрифт на компі.

Іноді розміри шрифтів інтерфейсу операційної системи настільки дрібні, що занадто напружують зір, або навпаки, дратівливо величезні. Можна змінити їх, помінявши дозвіл екрана, але при цьому зміняться і розміри інших графічних елементів на дисплеї комп'ютера. Є кілька інших способів зміни розмірів шрифтів, один з них описаний нижче.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте ОС Windows XP, то почніть зі клацання правою кнопкою миші на вільному від ярликів і відкритих вікон просторі робочого столу. У контекстному меню, яке при цьому з'явиться, виберіть самий нижній пункт - «Властивості». Таким способом в цій операційній системі відкривається вікно властивостей екрана.
2
Перейдіть на вкладку «Параметри» і клацніть вміщену в правий нижній кут кнопку «Додатково».
3
Оберіть коефіцієнт масштабування у випадаючому списку на вкладці «Загальні» - вона відкривається за замовчуванням. Якщо поміщені сюди варіанти не підходять, то виберіть рядок «Особливі параметри» і ОС відкриє для вас нове віконце.
4
Виберіть зі списку потрібний масштаб або введіть з клавіатури в це поле своє значення. Крім того, тут можна настроювати розмір візуально, стискаючи або розширюючи шкалу мишкою при натиснутій лівій кнопці.
5
Натисніть кнопку «ОК», коли зразок тексту в цьому віконці стане задовольняти вашим вимогам до розміру шрифту. ОС покаже повідомлення про те, що зміни набудуть чинності після установки додаткових шрифтів і перезавантаження - натисніть "ОК". Якщо потрібні шрифти вже є в системі, то ОС повідомить про це - натисніть "ОК" ще раз.
6
Якщо ви використовуєте ОС Windows Vista або Windows 7, то відкрийте меню на кнопці «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління».
7
Клацніть в панелі, що відкрилася посилання «Оформлення та персоналізація» («Оформлення» у початкових версіях), а потім посилання «Екран».
8
Оберіть масштаб з пропонованих варіантів або натисніть посилання «Інший розмір шрифту» в лівій панелі.
9
У віконці більш точного налаштування масштабування шрифтів все працює точно так само, як в Windows XP - ви можете вибрати відповідне значення в випадаючому списку, ввести своє число з клавіатури або підібрати масштаб, маніпулюючи шкалою за допомогою мишки. Отримавши потрібний розмір, натисніть кнопку «ОК». Віконце закриється, а в список варіантів масштабування додасться і ваш варіант.
10
Натисніть кнопку «Застосувати» і ОС поцікавиться чи треба негайно перезавантажити комп'ютер, щоб набрали чинності зміни, або можна дочекатися наступного завантаження комп'ютера - виберіть потрібний вам варіант.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fGSVMqo3xhs
Існує безліч випадків, коли буває потрібно поміняти розмір шрифту. Ця необхідність може торкнутися тексту написів робочого столу і елементів комунікації системи, оформлення документів в текстових редакторах, написів на зображеннях або на власній інтернет-сторінці.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно поміняти розмір шрифту для робочого столу або для інших текстових повідомлень в системі Windows, то клацніть по екрану монітора правою кнопкою мишки і виберіть у меню пункт «Властивості» , розкрийте вікно «Оформлення» і задайте розмір шрифту. Для того щоб поміняти шрифт в текстах підказки, заголовках і вікнах повідомлень, Перейдемо в меню «Додатково» і встановіть для кожного пункту бажаний розмір шрифтів.
2
При роботі з текстовими редакторами, пакетом MicroSoft Offiсe та ін., розмір шрифту можна поміняти на панелі тексту, де він задається чисельним параметром. Тут же можна змінити і його тип, а також задати товщину і нахил. У найпростішому текстовому редакторі, типу вбудованого в систему Блокнота, параметри шрифту можна задати, натиснувши пункт «Формат» і вибравши у вікні «Шрифт».
3
Панель тексту відкриється і в графічному редакторі, коли ви виберіть інструмент «Текст», якщо панель не з'явилася, то перевірте, чи підключена вона в меню «Вид», розташованому на головній панелі. На панелі ви можете вибрати відповідний шрифт і його розмір .
4
Якщо вам необхідно змінити розмір шрифту в тексті формату HTML, то для цього можна скористатися парними тегами від <Н1> до <Н6> з фіксованими розмір ами шрифтів, написавши в рядку <Н1> Hallo, word! , Або задавши розмір шрифту в тезі font. Для цього його бажаний розмір слід вказати в якості значення параметра size: font color="# 000000" size="4". Тут параметр color задає колір виведеного на екран тексту, а параметр size - його розмір .