Як навчитися танцювати тектонік будинку. навчиться танцювати тектонік домашніх умовах.

Серед численних сучасних танців одним з найефектніших багато визнають тектонік - цей танець дивує своєю пластичністю та ритмічністю. Танцюрист тектонік а повинен вміти слухати музику і її ритм, тому що саме від цього залежить, наскільки красиво і чітко він передасть музичний ритм у своїй пластиці і в своїх рухах. Навчитися основам тектонік а в домашніх умовах зможе кожен за умови регулярних тренувань.
Інструкція
1
Для початку навчіться слухати музику і відокремлювати від неї ритм-секцію. В навчанні тектонік у дуже важливо придбати здатність моментально відчувати ритм окремо від всієї іншої мелодії композиції. Слухайте різноманітну музику і прагніть виділяти з неї ритми, отстуківая їх ногою або ударами долонь.
2
Коли ви навчитеся чути ритм композиції, починайте вслухатися в нього ще уважніше, щоб виділити ритмічні акценти. Згодом вам доведеться виділяти ці акценти в танці, і відстежувати їх дуже важливо.
3
Тільки якщо ви дійсно почнете відчувати ритмічні акценти мелодії і почнете передавати їх власним тілом, стаючи продовженням мелодії, ви зможете по-справжньому навчитися танцювати тектонік . Уміння правильно сприймати музику - це половина вашого навчання. Залишилося половина - це техніка.
4
Щодня повторюйте прості вправи, розвиваючі пластику - ритмічно піднімайте вгору праву руку і опускайте ліву, а потім поміняйте руки місцями. Потім руки перехрестите перед грудьми, утворюючи діагональну лінію, після чого помістіть руки паралельно один одному в вертикальному положенні, з'єднавши лікті.
5
Плавно проведіть ліву руку під правою рукою, зігніть ліву руку в лікті, а праву руку відведіть в сторону. Різко розведіть руки в сторони, формуючи пряму лінію, а потім по черзі округлими руками охоплювала голову, не торкаючись її.
6
Регулярно тренуйтеся, розвиваючи одночасно техніку танцю, почуття ритму і музичний слух. Як матеріали для домашнього навчання використовуйте відео-уроки та інструкції, які неважко знайти в інтернеті. Проте, пам'ятайте про те, що для того щоб стати професіоналом в танці, вам необхідний викладач.
7
В домашніх умовах ви можете освоїти основи техніки, але для напрацювання і вдосконалення цієї техніки вам доведеться знайти педагога, з яким ви знайдете спільну мову, і який зможе компетентно оцінювати ваші труди і коригувати помилки .
8
Прагніть не тільки заучувати руху, а й імпровізувати, тренуючи реакцію свого тіла на зміну музичних ритмів і мелодії. Чим більше ви будете тренуватися, тим краще ви будете танцювати.
Зверніть увагу
Сучасна молодь танцює тектонік скрізь: і в клубах, і на вулиці, і вдома, так як навчитися танцювати тектонік будинку може кожен: відео уроки Тектоніка заполонили весь Інтернет! Такий запальний танець, віртуозні руху молодих людей і дівчат, специфічна музика не залишать байдужим жодного перехожого.
Корисна порада
Тектонік - танцювальний стиль, який останні роки знайшов нечувану популярність. Tecktonik, точніше electro dance - це танцювальний стиль-мікс, що грунтується на базі хіп-хопу, локкінга, попінга і техно.
Танець - один з найдавніших способів без слів висловити свої почуття і емоції, розвинути тілесну гнучкість, продемонструвати той чи інший настрій. Затребуваними є самі різні стилі танцю, як класичні, так і сучасні. Серед сучасних танців величезною популярністю в усьому світі користується тектонік , і багато починаючих танцюристи мріють вивчити його, так як тектонік - це найкращий спосіб підкреслити рухами тіла лунає музику.
Інструкція
1
В тектонік е музика є визначальним фактором для рухів танцюриста. Задача танцюриста в цьому стилі - через пластику по максимуму виразити свої відчуття від музики, від зміни її ритму, від різних інструментальних композицій, і саме тому для освоєння тектонік а необхідно натренувати музичний слух.
2
Навчіться уважно слухати музику, усвідомлювати мелодичні переходи і, що важливо, виділяти із загальної композиції ритм-секцію. Навчитися слухати ритм - найважливіше завдання для початківця танцюриста.
3
Розвивайте почуття ритму - слухайте різну музику, поплескуйте в долоні в сильну частку, а потім спробуйте плескати в слабку долю. Пробуйте отстукивать різні ритми, а також беріть уроки у викладачів, розвиваючих музичний слух.
4
Навчіться не тільки відчувати ритм пісні, а й виділяти в ній ритмічні акценти, на які можна зробити пластичний акцент в танці. Пробуйте танцювати й імпровізувати, потрапляючи в музичні акценти.
5
Наявність музикальності і артистизму набагато важливіше, ніж знання техніки танцю, тому в першу чергу зверніть увагу на розвиток цих двох якостей. Справжній танцюрист тектонік а повинен перетворювати своє тіло в музичний інструмент, і саме від цієї здатності залежить його рівень професіоналізму.
6
Вчіться передавати в танці за допомогою власної пластики якнайбільше музичних нюансів, зсувів акценту, ритмічних елементів.
7
Тренуйтеся якомога більше, підвищуючи свій танцювальний рівень. Домогтися високих результатів можна навіть в тому випадку, якщо ви починаєте танцювати з нуля. Головне в навчанні - це наполегливість і бажання.
8
Навчатися можна як у домашніх умовах, так і у викладача в танцювальній студії, але якщо ви вирішили починати навчання вдома, через деякий час найкраще буде продовжити навчання з викладачем, який зможе виправити помилки і домогтися максимально професійного виконання танцю.
9
Знайдіть того викладача, який підійде саме вам і буде достатньо компетентний. І звичайно, переймайте досвід у інших танцюристів - дивіться виступи відомих виконавців тектонік а, стежте за їх технікою, акторською грою, пробуйте повторювати їх руху - це істотно доповнить вашу техніку.