Як навчитися танцювати танець живота. Як навчитися танцювати східні танці в домашніх умовах.

Танець живота відомий з давніх часів, сьогодні він є вкрай популярним видом танцю - екзотичним і жіночним. Він розвиває пластичність жінки, дозволяє їй відчути свою жіночу силу, стати граціозніше і зміцнити різні групи м'язів, що благотворно позначається на здоров'ї і продовжує молодість. Навчитися танцювати танець живота під силу кожній жінці будь-якого віку і статури - базову техніку ви здатні освоїти самостійно.
Інструкція
1
Найпростіше записатися на спеціальні курси східного танцю, які є в кожному місті, але якщо ви з якоїсь причини не хочете починати освоювати танець з викладачем, можете скористатися навчальними уроками на DVD, а також текстовими інструкціями в інтернеті. Працюючи над рухами, не забувайте про їх подачі - тут важливі емоції, погляд, міміка і настрій, яким ви наділяєте танець.
2
Починайте вивчення танцю живота з простих плавних рухів стегнами - зсувайте стегна вправо і вліво, намагаючись при цьому зберегти нерухомість верхній частині корпусу. Потім ускладните завдання - не перестаючи рухати стегнами, змінюйте положення тіла: наприклад, зігніть назад або вперед. Обов'язково займайтеся танцями під музику, щоб навчитися слухати її і потрапляти в ритм, підкреслюючи його акценти рухами тіла.
3
Крім плавних рухів стегнами існують і різкі рухи - удари вгору і вниз, а також тряски стегнами, які бувають повільними і швидкими. Починайте з освоєння повільних трясінь, по черзі піднімаючи стегна під музику.
4
Потім, коли ви відчуєте себе в силах робити більш швидку тряску, прискорюйте темп, але стежте за тим, щоб швидка тряска була такою ж акцентованою і чіткою, як і повільна. Такі тряски зазвичай виконуються на повній стопі обох ніг, але ви також можете винести одну ногу вперед, роблячи рух складніше і граціозніше.
5
Виносячи ногу вперед і роблячи тряску стегнами, ви створюєте гарний качающийся ефект, а також можете виконувати різноманітні дуги, вісімки, ковзання, кола та інші рухи.
6
Рухаючись в танці, використовуйте приставний крок, який дозволяє витончено качати стегнами, а потім спробуйте поєднати приставний крок з хвилею - для цього вагу тіла перенесіть на передню ногу, і одночасно з цим робіть хвилю грудьми і животом.
7
Окремо потренируйтесь виконувати вісімку стегнами - фактично, в цій вправі ви стегнами малюєте в повітрі горизонтальну вісімку навколо себе. Подайте ліве стегно трохи вліво і проведіть їм лівий виток вісімки, не відриваючи п'ять від підлоги. Потім відведіть стегно максимально назад і намалюйте другий виток вісімки правим стегном. Зациклені вправу. Потім спробуйте провести стегнами рівне коло навколо власного корпусу, не згинаючи спину і зберігаючи витяжку тіла.
8
Для того щоб виконати гойдалку стегнами, подайте праву ногу вперед, встаньте на носочки і по черзі рухайте правим і лівим стегнами, перекочуючись з ноги на ногу.
9
Освоївши базові основи танцю, ви можете переходити до більш складних рухів - наприклад, до купола і перекатах, виконуваним животом.
10
Ноги під час танцю тримайте злегка зігнутими в колінах, а руки вскіньте вгору і витончено рухайте ними, супроводжуючи і підкреслюючи руху тіла.
Танець живота сам по собі зачаровує і дається не кожній жінці. Але основам цього східного виду мистецтва навчитися не так складно.
Вам знадобиться
  • Балетки на ноги, спортивні легінси, спеціальний набедренний хустку з нашитими дзвенячими прикрасами, диски зі східними мелодіями.
Інструкція
1
Східні танці - це, крім виконання рухів, і атмосфера, створена музикою. Для перших занять не варто підбирати для музичного супроводу складні класичні східні мелодії. Можна зупинитися на популярних піснях Таркана або Мустафи Сандалу.
2
Східні танці побудовані на виконанні певних елементів, рухів, які супроводжують слова в пісні. Тобто йде комбінація слів, і їй відповідає рух. Наприклад, у пісні співається про улюбленого, "Хабібі". При цьому слові, як правило, руки танцівниці притискаються до грудей, серця.
3
Східний танець неспроста називається танцем живота. Руху цією частиною тіла є в танці основними елементами і в той же час найскладнішими для виконання. Для красивого виконання хвиль, скручування необхідно мати зовсім розкутий, м'який живіт. Тут мається на увазі не великий живіт, як багато хто думає, і не накачаний прес, який абсолютно неможливо розслабити. В області сонячного сплетіння у вас не повинно бути ніяких м'язових і психологічних затисків. У танці важливо навчитися розслабляти і напружувати живіт на вдиху і видиху в певному ритмі. При цьому особа ваше має бути абсолютно розслаблено, ніяких стиснутих зубів і напружених скул.
4
Руху стегнами - ще одна візитна картка белліданса. У музиці сходу дуже багато барабанних ритмів і ударів. Вони супроводжуються рухами стегон: сідничними трясіння, круговими рухами, вісімками. Тут важливо не затискати таз (наприклад, як в йозі), а, навпаки, виконувати елементи "розкритими" стегнами. Танець живота за своєю стилістикою танець цнотливий, але його виконання вимагає від жінки акумуляції всього жіночого начала.
5
У танці активно задіяні руки. Але при цьому працюють і м'язи спини, і шиї. У танці спину потрібно тримати прямо, не сутулитися. Не бійтеся в русі розкривати руки, показувати їх красу. Велика кількість кілець і браслетів на руках тільки посилить їх привабливість. Жести дуже важлива частина танцю - ними можна розповісти про кохання, а можна викреслити зі свого серця.
Зверніть увагу
Якщо у вас є хронічні захворювання або були в минулому травми, обов'язково розкажіть про це інструктору. Можливо, вам доведеться обмежити виконання деяких елементів.
Корисна порада
Звичайно, починати вчитися танцювати східні танці краще під керівництвом досвідченого хореографа. Тренер зможе правильно поставити вам основні елементи рухів, дасть ту танцювальну базу, яку ви зможете розвинути надалі самостійно.