Як попередити рак.

Нерідко захворювання раком стає трагедією всього життя, та й виключати летальний результат можна. Якщо ви дуже хочете жити повноцінним життям, то спробуйте прикласти всі зусилля, щоб запобігти цю небезпечну хворобу.
Інструкція
1
Насамперед, ведіть здоровий спосіб життя. Відмовтеся від куріння. Канцерогени, що містяться в тютюновому димі, руйнують здорові тканини і призводять до мутації ДНК клітин, що і викликає рак. Найчастіше куріння провокує рак легенів, а саме він вважається важко виліковним видом з усіх злоякісних новоутворень. Та й діагностувати його дуже складно.
2
Алкоголь теж викликає рак, тому намагайтеся пити якомога менше і рідше. Любителям горілки загрожують злоякісні новоутворення не тільки шлунку, а й інших органів травлення. Звичайно, стакан червоного вина не зашкодить, але все ж намагайтеся контролювати норми вживання спиртного.
3
Відмовтеся від копчених продуктів, також не принесуть користі і жирні, смажені страви. Особливо важливо дотримуватися легку дієту людям з надмірною масою тіла, адже саме у них найдовше виходять всі токсини з організму через уповільненої обміну речовин. Намагайтеся їсти більше корисних продуктів: овочів і фруктів, круп і нежирного м'яса, риби і морепродуктів.
4
Активний спосіб життя пробуджує організм і сприяє його очищенню від токсинів. Чи не засиджуйтеся на місці, більше рухайтеся і гуляйте. Ходіть в ліс і здійснюйте подорожі в гори. Хоча б місяць в році живіть ближче до природи, бажано в який-небудь віддаленому селі, де повітря чисте.
5
Приймайте антиоксидантні комплекси і вживайте вітамін С і Е. Так ви допоможете організму боротися з вільними радикалами і виводити токсини з крові. З цього питання краще проконсультуйтеся з фахівцем, наприклад, з онкологом.
6
Ну а щоб не пропустити появу небезпечного новоутворення, потрібно регулярно проходити профілактичні огляди і здавати аналізи. Адже найчастіше в рак переростають доброякісні новоутворення, які без проблем виявляє звичайний апарат УЗД. Чим пильніше ви будете ставитися до свого здоров'я, тим менше шансів захворіти раком .