Як позбутися швидко від прищів.

У кожної людини напевно хоч раз та з'являлися прищі. На ринку сьогодні достатньо коштів, реклама яких обіцяє, що застосовуючи їх, ви досягнете того, що «шкіра завжди буде залишатися чистою і красивою». Народних засобів теж придумано безліч. Так як же розібратися, що дійсно допоможе швидко позбутися від прищів ?
Інструкція
1
Коли в дзеркалі ви бачите своє відображення, «прикрашене» свіжим прищиком, виникає спокуса його видавити. Фахівці не радять цього робити. Згодом він може запалитися і стати ще більше і помітніше, а на його місці може залишитися шрам. Але якщо ви все ж зважилися видавити прищик, то потрібно вжити необхідних заходів обережності.
2
Ретельно вимивши руки і обличчя, потрібно обробити прищик і місце навколо нього спиртовмісних лосьйоном або спиртом.
3
Потім на кінчики пальців, якими будете видавлювати, треба намотати трохи бинта або прикласти до них ватку, щоб випадково не поранити шкіру нігтями. А після процедури потрібно обов'язково припекти ранку.
4
Перейдемо до косметичних засобів, які допоможуть швидко прибрати всі прищі з шкіри і не дадуть їм з'явитися знову. Перш за все, необхідно придбати якесь небудь засіб для вмивання, до складу якого входить саліцилова кислота, а також бактерицидні речовини.
5
Вмиватися рекомендується фахівцями пару разів на добу. Результат з'явиться вже на третій день.
6
Обов'язково протирайте обличчя спеціальним очищаючим лосьйоном від прищів . За день на обличчя осідає багато пилу - ці забруднення непомітні оку, але вони змішуються з природними сальними виділеннями, і пори на шкірі забиваються, що часто призводить до виникнення вугрів і чорних крапок.
7
З народних засобів дієвіше всього маски з глини, а також настій календули. Найкраще очищає, прибирає зайвий жир з шкіри, загоює невеликі ранки, а також має підсушують дією біла і блакитна глина. Суху глину змішують з водою і наносять на обличчя і якщо є проблемні зони - на тіло. Тримати маску потрібно 10-15 хвилин і змити водою. Настоєм календули потрібно протирати обличчя. Повторюйте процедуру кілька разів на добу.
8
Коли шкіра знову стала чистою і здоровою, не варто відразу ж припиняти турботу про неї. Ці процедури відмінно допоможуть вам уникнути появи нових прищиків.