Як прикрасити одяг своїми руками. Прикраса одягу своїми руками.

Кожен мріє виділятися з натовпу, і зробити це простіше всього за допомогою незвичайного зовнішнього вигляду, в якому важливу роль відіграє одяг. Більшість людей купують одяг в магазинах, і вона, як правило, відрізняється однотипністю і стандартностью. Ви можете додати своїм речам індивідуальності і унікальності, прикрасивши їх власними руками. Існує маса способів, що дозволяють декорувати одяг - всі вони допоможуть вам створити неповторну і красиву річ.
Інструкція
1
Для прикраси як предмета одягу, так і аксесуарів - сумочок, шарфів, шапок і рукавичок, ви можете використовувати стрази, бісер, паєтки, аплікації, а також вишивку і розпис спеціальними фарбами по тканині.
2
У техніці розпису по тканині ви можете створювати яскраві і незвичайні візерунки, що привертають увагу оточуючих. Для такого розпису вам будуть потрібні акрилові фарби по текстилю, спеціальні акрилові контури і пензлика. Фарби можна використовувати як звичайні, так і з ефектом металік, а також об'ємні і світяться в темряві.
3
Перенесіть на тканину ескіз, а потім обведіть його резервує контуром. Дочекайтеся висихання контуру і переконайтеся, що він повністю замкнутий. Змочіть простір усередині контуру водою, а потім тонким пензлем нанесіть на тканину фарбу.
4
Зафарбуйте світлі елементи малюнка, а потім переходите до темних. Розмивайте переходи між квітами ватною паличкою, змоченою у воді або пензлем. Знімайте тканина з рами тільки після повного її висихання.
5
Простим і доступним методом декорування будь-якої речі, навіть тієї, яку не можна розписати, є стрази. У сучасних магазинах фурнітури та декору ви можете знайти стрази будь-яких кольорів і розмірів, якими можна прикрасити літні, осінні і зимові речі.
6
Стрази можна наклеювати або пришивати як поодиноко, так і групами, викладаючи з них незвичайні малюнки. Стрази відкривають перед вами великий простір для фантазії - ви можете прикрасити ними будь-яку річ, від шкіряної куртки і повсякденних джинсів, до вечірньої сукні і білизни.
7
Більш складним, але і більш ефектним виглядом декору є розшивання речі бісером. Використовуйте для такої вишивки тільки якісний бісер, фарба з якого не почне злазити відразу після першого прання. Крім того, рекомендується покласти кольоровий бісер, який ви будете використовувати у вишивці, на сонце, а через кілька днів перевірити, чи не вицвів він.
8
Якщо ви плануєте зробити важку і об'ємну бісерну вишивку, зробіть її на окремому відрізі тканини, який можна буде приметать до будь-якого предмету одягу, а на час прання відпороти.