Як намалювати лавку.

Лавка - неодмінна частина міського пейзажу. Якщо ви хочете намалювати сценку з міського життя або, скажімо, куточок парку, то необхідно буде зобразити і красиву лавку , на якій відпочиває дідусь із газетою або шепочуться закохані. Постарайтеся розташуватися так, щоб лава була видна трохи під кутом. Біля лавки, що стояла прямо, досить проблематично виділити основні деталі, і вона може вийти схожою на скриню або щось в цьому роді, навіть якщо ви малюєте красиву ковану або різьблену лавочку в старовинному парку.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівці.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зобразити просто лавочку, її можна намалювати і прямо. Починайте малювати зверху. Проведіть довгу пряму горизонтальну лінію. Проведіть таку саму лінію трохи нижче і з'єднайте краю обох ліній короткими відрізками. Це буде сидіння.
2
Намалюйте ніжку. Відступите трохи від лівого кінця нижньої лінії і проведіть вниз перпендикуляр на потрібну висоту. Проведіть паралельну йому лінію і з'єднайте нижні кінці ліній. Точно так же намалюйте другу ніжку. Слідкуйте, щоб вони вийшли симетричними.
3
Для того щоб намалювати більш складну лавку зі спинкою, відступите трохи від нижнього краю аркуша, проведіть паралельно нижньому боці аркуша лінію, розділіть її навпіл і поставте крапку. Проведіть від неї вгору осьову лінію. На осьової розташовуватиметься середина однієї з ніжок лавки.
4
Начерк бічній частині лавки найбільше нагадує стілець. Двома лініями, паралельними бічній частині аркуша, накидайте контури спинки стільця. Перпендикулярно спинці намалюйте верх сидіння. Щоб передати його товщину, намалюйте трохи нижче лінію, паралельну верху сидіння. Проведіть вниз перпендикуляр паралельно вже проведеної середині ніжки. Другий перпендикуляр проведіть симетрично з іншого боку цієї лінії.
5
Від верхньої точки осьової під кутом приблизно 45 ° (транспортир не потрібен - просто приблизно розділіть прямий кут навпіл) проведіть в сторону зовнішньої сторони аркуша лінію. Паралельно їй проведіть лінії від точки перетину спинки «стільця» і його сидіння і від обох точок спинки стільця. Відкладіть на всіх лініях довжину лавки і з'єднайте точки відрізками.
6
До дальнього кінця лавки прірісуйте ніжки. Вони йдуть строго вертикально, при цьому та ніжка, яка розташована з боку сидіння, видна повністю. Але вона буде коротша і тонша тієї ніжки, яка розташована ближче до глядача. Для того щоб більш точно дотримати пропорції, проведіть допоміжні лінії, паралельні лінії з'єднання спинки і сидіння, від обох ніжок «стільця». Закінчите обидві ніжки на цих лініях.
7
Підготувавши контури лавки, починайте її промальовувати. Спинку можна зігнути, намалювавши замість прямої лінії спинки «стільця» увігнуту лінію. Дуга «дивиться» в сторону сидіння. Другу лінію спинки можна промальовувати теж як дугу, паралельну першої, але можна додати їй і велику кривизну. Сидіння можна залишити прямим, а можна скруглить його кути.
8
Дерев'яна лавка складається з окремих планок. Проведіть їх паралельно лінії з'єднання спинки і сидіння. Кількість планок може бути довільним.
9
Обведіть контури лавки більш м'яким олівцем. Зайві лінії приберіть. Планки спинки і сидіння обведіть олівцем середньої твердості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o3KcByRyNi0
Корисна порада
Використовуйте олівці різної м'якості. Краще відразу запастися набором простих олівців.