Як зробити великі фотографії. Як зробити фото більшого розміру.

Якщо зробити знімок у високій якості, отриману фотографію можна роздрукувати у великому форматі. Максимальний розмір фотографії залежатиме від можливостей вашої фотокамери.
Інструкція
1
Розмір фотографії визначається в пікселях і залежить від кількості мільйонів пікселів (мегапікселів) вашого фотоапарата. Так, 2-х мегапіксельна фотокамера зможе зробити хороший знімок в максимальному дозволі 1600х1200 пікселів, а роздрукувати без втрати якості таку фотографію можна на фотопапері 10х15 см. Знімок же 24-х мегапіксельної камери буде мати дозвіл 5398х3602 і роздрукувати його можна в ідеальному як на фотопапері розміром 45х30 см - це трохи більше аркуша паперу формату A3, або двох аркушів формату А4.Ітак, чим більше мегапікселів в матриці вашого фотоапарата, тим у вас більше можливостей зробити велику фотографію, а потім роздрукувати її.
2
Для того, щоб зробити знімок в максимально можливому дозволі для вашої фотокамери, вам потрібно в її настройках знайти розділ, в якому можна виставити якість знімків, і вибрати максимальний.
3
Після того, як ви виставили найкращу якість знімків, ви можете зробити фотографії, а потім скопіювати їх на флешку або диск і віднести в фотостудію, де вам роздрукують фотографії великого розміру.
Корисна порада
Майте на увазі, що знімки високого дозволу займають більше місця на карті пам'яті фотоапарата.