Як прибрати живіт фізичними вправами.

Часто можна спостерігати жінок нормальної статури, але з великим животом . Проблема тут, виявляється, не стільки в жирі, як в в'ялих м'язах черевного преса. У цьому випадку, нескладні вправи, що їх регулярно, зможуть швидко і легко допомогти, без всяких дієт.
Інструкція
1
Усі м'язи черевної області діляться на 3 основні групи: м'язи верхнього преса, м'язи нижнього преса, косі м'язи. Так от, щоб підтягнути живіт, необхідно задіяти всі види м'язів. Виконуються вправи на голодний шлунок або після їди, через кілька годин. Для початку можна повторювати вправи по 10 разів, а потім поступово збільшувати навантаження. Велике число повторень призводить до спалювання підшкірного жиру. Дуже важливо виконувати вправи систематично, кожен день. Робити велику перерву, а потім давати сильне навантаження суворо забороняється - це може заподіяти шкоду хребту. Також не рекомендується виконувати вправи з надмірно прямою спиною.
2
Вправа первое.Ето вправу одночасно на верхню і нижню частини преса. Необхідно зайняти вихідне положення. Для цього лягаєте на спину, ноги зігніть в колінах, руки замкніть за головою. Підніміть голову з тулубом так, щоб лопатки злегка відірвалися від підлоги. Одночасно з верхньою частиною, підніміть нижню частину тулуба. Для цього коліна підтягніть до грудей. Потім, на видиху, голову з тулубом поверніть у вихідне положення, а ноги відведіть від себе і випрямити, тримаючи їх паралельно підлозі на вазі. Повторюйте вправу, не ложа ноги на підлогу.
3
Вправа второе.Упражненіе для косих м'язів. Необхідно зайняти положення, як у вправі 1. На видиху підтягніться до лівого коліна правим ліктем. При цьому цю коліно підтягніть на зустріч ліктя. На вдиху повертайтеся у вихідне положення. На наступному видиху лівим ліктем підтягніться до правого коліна і коліно підтягніть до ліктя. Знову поверніться у вихідне положення.
4
Вправа третье.Ложітесь на спину, руки замкніть за головою, ноги покладіть прямо. Підніміть на видиху рівні ноги спочатку вгору, а потім, піднімаючи таз, нахиліть їх до верхньої частини тулуба. На вдиху ноги опускайте.
5
Ваш живіт зменшиться вже через 1-2 тижні, але щоб добитися ідеальної фігури, доведеться попрацювати. Тим не менш, ваші зусилля не залишаться непоміченими.
У холодну пору року під одягом він був майже непомітний. Але от прийшло літо, пора збиратися на пляж, і тут він здався у всій своїй непривабливості. Ось досада! Мова йде про пивний животику . Начебто він і не такий потворний (поки ще), навіть в окремі моменти милий, але показуватися на пляжі з таким «доважком» якось незручно і соромно. І тоді у всій своїй об'єктивності постає завдання - животик прибрати. І це можна зробити в порівняно короткі терміни. Було б лише непереборне бажання і хоч трохи сили волі. Комплекс ефективних вправ - ось що потрібно вам в першу чергу.
Інструкція
1
Початкове положення - стоячи. Розставте ноги, злегка зігніть їх в колінах. Руки витягніть перед собою на рівні плечей. Зробіть різкий поворот у бік верхньої стороною тулуба, залишаючи ноги і стегна нерухомими. Поверніться у вихідне положення і зробіть таке ж різке рух в інший бік. Повторюйте вправу 10-16 разів, акцентуючи увагу на крайній точці повороту (ривок убік повинен бути максимально сильним). Можете ускладнити вправу: при поворотах згинайте ліве коліно при ривку вліво, праве коліно - при ривку вправо.
2
Початкове положення - лежачи. Зігніть ноги, а руки витягніть за голову. Повільно піднімайте корпус, руки при цьому опускайте до ступень. Після цього, схрестивши руки на плечах, повертайтеся у вихідне положення. Повторюйте вправу 10-16 разів.
3
Початкове положення для цієї вправи може бути будь-яким. Вибирайте найбільш підходяще і зручне для вас. З силою втягуйте на вдиху всі м'язи живота, затримайте у верхній точці дихання на 3-5 секунд, на видиху розслабляйте м'язи. Цю вправу потрібно виконувати 4-6 разів на день по 10 вдихів/видихів на кожен підхід. Це, мабуть, найефективніша вправа з усього комплексу, результат помітний вже через 2 тижні. Якщо при цьому ще відмовитися від алкоголю та вживання солі і дотримуватися суворої дієти, результат буде просто приголомшливим.
Зверніть увагу
Існує думка, що збільшення ваги і здуття живота обумовлюються затримкою рідини в організмі. Це не більше, ніж міф. Ми можемо пити скільки завгодно багато, нирки впораються з надлишками за 12-15 годин, вивівши їх з організму. У кожному разі, зайві кілограми заявляють про надлишок жиру, а не рідини.
Корисна порада
Фізичні вправи будуть ще ефективніше, якщо ви в цей час ще сядете на сувору дієту. Світ дієт сьогодні настільки різноманітний, що кожен може підібрати собі те, що йому здається найбільш ефективним і не виснажливим. Лимонна або селерових, медова або кефіру, м'ясна або овочева - все підбирається з урахуванням переваг, фінансових можливостей і особливостей організму. Розумно надійде той, хто, перш ніж сісти на дієту, проконсультуйтеся з лікарем.