Як відростити борідку. засіб для відрощування бороди.

Деякі чоловіки вважають, що борідка - це незамінний атрибут стильного чоловіка. Але не у всіх вона відростає досить швидко і рівно. Щоб борідка була густою, рівною, а волоски не стирчали, дотримуйтеся нижчеперелічених способів - тоді ви зможете домогтися бажаного результату.
Вам знадобиться
  • - реп'яхову олію;
  • - касторове масло;
  • - засоби по догляду за волоссям;
  • - вітаміни;
  • - подстрігательная машинка;
  • - бритва.
Інструкція
1
Обов'язково щодня промивайте борідку теплою водою з використанням м'якого шампуню. Це необхідно в будь-якому випадку, так як між волосків скупчуються різного роду забруднення. А якщо у вас з'явилася лупа, то застосовуйте спеціальний шампунь, який усуне цю проблему.
2
Щоб прискорити ріст волосся, робіть маски з суміші реп'яхової і касторової олій. Можете застосовувати не суміш масел, а якесь одне - на ваш вибір. Наносите на 60 хвилин на зону раста волосся на підборідді, а потім змивайте теплою водою. Від цієї процедури волосся не тільки активізують своє зростання, але і будуть краще лежати і стануть блискучими.
3
В аптеках можете купити і спеціальні лосьйони і маски, які покращують ріст волосся. Чи не дивуйтеся - для відрощування бороди вам підійдуть ті ж кошти, що використовуються для голови. Існує один чудовий лосьйон - моноксиду, який робить сприятливий ефект на волосяні покриви. У його складу не входять гормональні засоби, також він не містить запаху, спирту і барвників, тому його можна застосовувати навіть людям зі надчутливої шкірою. Спосіб застосування зазначений на упаковці.
4
Почніть приймати вітаміни, адже вони просто необхідні для здоров'я волосся. Також їжте молочні продукти, наприклад, сир. Харчування відіграє важливу роль в житті людини і робить позитивний вплив не тільки на волосся, але і на шкіру і загальне самопочуття.
5
У міру відростання борідки корегуйте її форму. Це можна зробити самостійно за допомогою машинки для стрижки та верстата для гоління. Або зверніться в будь-яку перукарню, в якій надають подібні послуги. Звичайно, майстер зробить свою роботу значно краще, але при бажанні ви можете самі займатися коригуванням форми. А коли борідка відросте до необхідної довжини, починайте її підтримувати, не даючи відростати більше.