Як пофарбувати дитячу.

Кожен батько любить своїх дітей, і хоче створити для них найкомфортніші умови в житті. Мама і тата докладають зусиль для їх росту, здоров'я і сили, як розумової, так і фізичної. Чимале значення в розвитку дитини має обстановка, в якій він росте і розвивається. Тому, оформляти дитячу кімнату треба так, щоб дитина вже з измальства розвивав свій характер, формував звички і позбувався комплексів.
Інструкція
1
При забарвленні та оформленні дитячої, потрібно пам'ятати головне правило: дитина сприймає навколишній світ не так як всі, а по-своєму, по-іншому. Важливим моментом в оформленні дитячої кімнати є її забарвлення. Тому кожен батько повинен підібрати колірну гаму і матеріали, щоб малюку було радісно і комфортно в його маленькому світі.
2
Якщо слідувати рекомендаціям дитячих психологів, то потрібно в першу чергу прислухатися до дитини і визначити його темперамент. Виходячи з цього, слід підбирати колірну гамму його кімнати. Так, яскраві кольори допоможуть збадьоритися, але вони протипоказані непосидючому малюкові, схожому на торнадо. А якщо ваш малюк схильний до меланхолії, то не потрібно фарбувати його кімнату в холодні відтінки.
3
Також при виборі кольору необхідно враховувати напрям світла від вікон. Щоб не було відчуття холоду від вікон розташованих з північного боку, уникайте холодних тонів. З південного боку, потрібно бути також гранично уважними, і не використовувати теракотовий, малиновий і червоний кольори.
4
В ідеалі колірна гамма в дитячій кімнаті повинна періодично змінюватися. Маленьким дітям - чисті кольори, підліткам поєднання різних відтінків. Деякі психологи, не рекомендують купувати шпалери або розфарбовувати дитячу кімнату літачками, зайчиками або ведмедиками - такий малюнок набридає дитині і з часом починає викликати дискомфорт. Не потрібно застосовувати в оформленні дитячої кімнати яскраві і дуже великі зображення людей і тварин, вони можуть створити неправильні стереотипи у дитини.
5
Фарбу для дитячої кімнати, краще всього вибрати на водній основі. Вона не має запаху, не боїться миючих средств.Обоі для дитячої, краще використовувати паперові, плівкові матеріали тут не доречні, вони не вбирають вологу і мають невелику повітропровідні, тому в кімнаті буде порушений повітряно-вологий режим, що створить додаткові труднощі для нормального дихання в такий комнате.Ну, і не забувайте про головне, дитині повинно бути комфортно в своїй кімнаті, тільки це сприятиме здоровому росту і комфорту малюка.