Як включити блок живлення без комп'ютера. підібрати блок живлення для комп'ютера pin.

Бувають випадки, коли потрібно включити блок харчування, не підключаючи його до комп'ютера. Найчастіше просто виникає необхідність перевірити, чи працює БП нормально після тривалої перерви в його експлуатації. Або просто необхідно перевірити рівень шуму його вентилятора, перш ніж вирішити, чи встановлювати його в комп'ютер або, можливо, підшукати іншу модель.
Інструкція
1
Блоки харчування, які випускаються в наші дні, відповідають стандарту АТХ. Всі вони мають стандартний інтерфейс підключення до материнської плати комп'ютера . Перш ніж здійснювати операцію, яка буде описана нижче, перевірте, який стандарт роботи у вашого блок а харчування. Як правило, цю інформацію можна знайти безпосередньо на самому БП. Стандарт тестованого блок а повинен бути саме АТХ. Якщо ваш блок харчування іншого стандарту (що дуже малоймовірно), то нижченаведений спосіб вам не підійде.
2
Уважно вивчіть ваш блок харчування. Зверніть увагу на роз'єм, за допомогою якого він підключається до материнської плати, а саме на двадцятий pin-роз'єм. Саме тут знаходиться контакт, який запускає блок харчування. Тепер більш детально вивчіть цей роз'єм. На одній з його сторін є фіксатор, за допомогою якого встановлюється підключення до материнської плати. На тій стороні, де знаходиться фіксатор, вам потрібно знайти четвертий з правого боку двадцятий контакт pin-інтерфейсу (до нього підключений зелений провід, дуже рідко колір проводу може бути іншою).
3
Візьміть невеликої довжини провід і зніміть з нього ізоляцію з двох сторін. Один кінець дроту підключіть до четвертого pin-контакту (де зелений провід), а другий - до будь-якого іншого pin-контакту на цьому роз'ємі, до якого підходить чорний дріт. Найкраще буде, якщо ви підключите до сусіднього, третій pin-контакту.
4
Потім підключіть кабель харчування до блок у, після чого включіть його в мережу. Відразу після цього кулер БП почне крутитися, і блок харчування запрацює. Процес його роботи без навантаження не повинен бути довгим. Перевірте все, що вам необхідно (рівень шуму, працездатність блок а) і вимкніть БП з мережі. Рекомендується використовувати такий режим роботи блок а харчування не більше п'яти хвилин.