Як взяти машину напрокат.

Нерідко трапляються ситуації, коли буває терміново необхідний автомобіль. Добре якщо є свій транспортний засіб. Ну а для тих, хто позбавлений такої можливості, найоптимальніший варіант - взяти машину напрокат.
Інструкція
1
Знайти компанію, яка надає машини напрокат, не складе великої праці. В кожному великому місті напевно є декілька агентств, що пропонують таку послугу.
2
Необхідні документиЧтоби взяти автомобіль напрокат, достатньо принести з собою водійське посвідчення та паспорт. Але будьте уважні - деякі компанії пред'являють вимоги до стажу водіння (зазвичай від 3 років). Якщо автомобілем управлятимуть кілька людей, від них будуть потрібні ті ж документи.
3
ЗалогПеред тим як ви отримаєте автомобіль в оренду, вас попросять залишити за нього заставу. Якщо після вашої експлуатації на машині з'являться відколи, подряпини або інші пошкодження, то застава вам не повернуть. Тому перед тим як взяти напрокат машину , уважно її огляньте, а все котрі виникли дефекти занесіть в акт прийому-передачі.
4
СтраховкаЛучше відразу дізнатися, на яких умовах автомобіль застрахований. Це може бути ОСАГО (обов'язкове страхування), КАСКО (викрадення і збиток авто), НС (страхування від нещасного випадку) та ін.
5
Поломка автомобіля на дорогеКомпаніі, що мають напрокат автомобіль, повинні віддавати його в справному стані. Поцікавтеся у вибраної фірми, чи є у них технічна підтримка, яка в разі поломки виїжджає безпосередньо на місце для усунення несправності або евакуації. Якщо з вами станеться така неприємність, компанія повинна надати вам взамін інший транспортний засіб.
6
ДТПВ разі дорожньо-транспортної пригоди негайно викличте співробітника автоінспекції. Поставтеся до заповнення договору дуже уважно, адже в іншому випадку витрати, пов'язані з ремонтом машини, фірма може покласти частково на вас.
7
Знижки та акцііПрежде ніж узяти напрокат машину , поцікавтеся, чи існують в компанії які-небудь акції. Багато фірм, щоб залучити клієнтів, використовують гнучку систему ціноутворення і з радістю надають знижки і бонуси.