Як зменшити швидкість відтворення. швидка швидкість програвання звуку.

Зменшення швидкості відтворення або «слоу-мо» (від англ. Slow-motion або slo-mo) - один з улюблених кінематографічних прийомів американського режисера Зака Снайдера. Зрозуміло, потужностей домашнього комп'ютера та інструментів програмного забезпечення може не вистачити, щоб самому зробити щось подібне, але ми все-таки постараємося.
Інструкція
1
Відкрийте відеоредактор Sony Vegas 10. Натисніть File -> Open, виберіть необхідний файл, клікніть «Відкрити», і відео з'явиться в робочій області. Натисніть на ньому правою кнопкою миші і в меню виберіть самий нижній пункт - Properties (або «Властивості», якщо у вас русифікована версія). Зайдіть на вкладку Video event і знайдіть там пункт Playback rate, який за замовчуванням має значення одиниці. Відповідно, щоб зменшити швидкість відтворення , зробіть цей показник менше на стільки, на скільки вам потрібно. І навпаки, якщо вам раптом захотілося отримати ефект швидкого перемотування, задайте в полі число більше одиниці. Максимально допустимий Playback rate - 4, мінімальний - 0,25.
2
Якщо разом з відео-доріжкою файл має звукову доріжку, і для поєднання її швидкість теж необхідно зменшити, скористаємося іншою програмою - Sound Forge 10, т.к. в Sony Vegas 10 інструментів для цього немає. Зрозуміло, обробляти просто звукові файли в Sound Forge теж не забороняється.
3
Відкрийте програму, натисніть File -> Open (гарячі клавіші Ctrl + O), виберіть потрібний файл і натисніть «Відкрити». Крім звукових файлів, Sound Forge вміє відкривати і відео - зображення буде знаходитися у верхній частині робочої області, а для зручності можна відкрити вбудований відеоплеєр: пункт меню View і галочка біля Video Preview. Щоб уповільнити звук, перейдіть на вкладку Effects -> Pitch -> Shift. Пересуньте бігунок Semitones to shift pitch by в потрібну вам сторону, тобто вліво, а потім натисніть «Ок».