Як зв'язати красиві пінетки.

Питання, що надіти на крихітні дитячі ніжки, як і раніше гостро стоїть перед будь-якими дбайливими батьками. Діти ростуть не по днях, а по годинах, виростаючи з будь-якого взуття раніше, ніж встигає стертися клей від етикетки. Рішенням проблеми можуть стати зв'язані гачком пінетки , які не тільки ідеально підійдуть за розміром, але і передадуть малюкові тепло материнської турботи.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - гачок;
  • - декоративні елементи.
Інструкція
1
Продумайте розмір пінеток так, щоб дитячі пальчики почувалися в них вільно. У той же час, якщо пінетки опиняться великі, дитина буде постійно втрачати їх. Враховуйте товщину колготок і шкарпеток. Краще триматися будуть пінетки зі шнурками або зав'язками, які допоможуть м'яко зафіксувати їх на ніжках.
2
Вибирайте пряжу, яка підійде для ніжної дитячої шкіри. Зазвичай використовується вовняна, бавовняна або акрилова пряжа. Вона також є досить стійкою до багаторазового прання. Акрил рідше викликає роздратування у дітей, ніж шерсть, тому є універсальним варіантом. Сумішева пряжа об'єднує в собі якості обох цих матеріалів і також підходить для в'язання дитячих пінеток. Щоб звести ризик приватних натирань до мінімуму, зв'яжіть безшовну модель на зав'язках або шнурках.
3
Почніть з підошви. Наберіть ланцюжок з 30 повітряних петель і 6 петель підйому. Відрахуйте 10 петлю від початку ланцюжка і зв'яжіть стовпчик з накидом. Таким чином, ви повинні обв'язати весь ланцюжок з обох сторін три рази. У першому ряду на крайніх петлях зв'яжіть 4 стовпчиків з накидом. Закінчите ряд сполучної петлею, а наступний почніть 6 повітряними петлями підйому. Використовуйте цей спосіб переходу з одного ряду на наступний щоразу, поки будете працювати над підошвою. Вона не повинна в'язатися по спіралі. У другому ряду зв'яжіть по 2 стовпчики з накидом в кожній з 10 крайніх петель. У третьому - по 2 в кожній з 12 крайніх. В результаті у вас повинен вийти рівний симетричний овал.
4
Перейдіть від підошви до бортиків. Для цього акуратно пров'яжіть цілий ряд простими стовпчиками, при цьому обворачівая ниткою стовпчик попереднього ряду. Наступні два ряди пров'яжіть стовпчиками з накидом. Петлі більше не додавайте. Визначте, де буде знаходитися мисок, а де п'ятка. Приступаючи до виготовлення закритого верху, необхідно визначити центр м'яска, щоб готовий виріб не перекручується. Для цього складіть пінетки вдвічі і відзначте центр. Відкладіть від нього по 30 петель вправо і вліво, відзначте петлі і почніть з них в'язку верху пінетки .
5
Пров'яжіть три ряди. Перший повинен складатися з 6 повітряних петель підйому, 8 стовпчиків з накидом, 4 провязани разом стовпчиків з накидом (повторити 10 разів), потім ще з 10 стовпчиків з накидом. При цьому захоплюйте гачком задню стінку петель. Розгорніть в'язання і пров'яжіть другий і третій ряд подібним чином, кожен раз розгортаючи в'язання. Отриману основу ви можете прикрасити по своєму смаку. Дана модель розрахована на довжину стопи близько 20 см і вік від півроку.
Зверніть увагу
Ретельно зміцните всі наклеєні елементи, аплікації та ґудзики, щоб дитина не могла відірвати їх і спробувати на смак.
Корисна порада
Якщо модель дитячих пінеток припускає наявність швів, зробіть їх зовнішніми і добре обробіть.