Як качати плечі гантелями.

З давніх часів широко плече чоловіки вважалися прототипом мужності і сили. Розвиток знань анатомії дозволило розробити цілеспрямовані вправи, здатні тренувати будь-яку групу м'язів, в тому числі і плечового пояса.
Інструкція
1
Відразу ж варто відзначити, що найкраще займайтеся в тренажерному залі з інструктором. Це буде найбільш ефективно з тієї точки зору, що техніка виконання вправ у вас розвинеться правильно і набагато швидше.
2
Все ж якщо у вас недостатньо часу відвідувати спортзал, придбайте собі пару гантелей з набором млинців і виконуйте нижченаведені вправи в домашніх умовах.
3
Перед початком тренування обов'язково витратьте 15 хвилин на розминку. Так як заняття ви маєте намір направити на тренування плечей, то відповідно, приділіть більше уваги розігріву плечових і ліктьових суглобів.
4
Фронтальні махи. Встаньте прямо, плечі тримайте в одній площині з вашим торсом. Робіть нерізкі махи вперед витягнутими руками. Доводите руки до рівня, паралельного підлозі. Зробіть 4 підходи по 6 махів.
5
Бічні махи. Встаньте прямо, починайте робити махи в сторони. Не забувайте стежити за тим, щоб ваші плечі перебували в одній площині з торсом. Доводите руки також до рівня, паралельного підлозі. Виконайте 4 підходи по 6 повторень.
6
Махи в нахилі. З положення стоячи виконайте нахил вперед так, щоб ваше тіло утворювало кут трохи більше 90 градусів. Ноги злегка зігніть в колінах, а руки - в ліктях (вони у вас повинні бути опущені). Починайте виконувати махи вгору, з'єднуючи лопатки. Чи не сутультесь, весь час тримайте спину і плечі прямими. Виконайте також 4 підходи по 6 разів.
7
Шраги. Тут потрібно кілька більш важку вагу, ніж в попередніх трьох вправах. Встаньте прямо, руки повинні бути опущені уздовж тулуба. Починайте піднімати і опускати плечі, ніби потискуєте їх, кажучи «не знаю». Затримуйтеся щоразу на піку підйому на дві секунди. Виконайте 5 підходів по 8 разів.
Корисна порада
Слідкуйте за своєю фігурою. Навіть якщо немає можливості ходити в спортзал, це завжди можна робити і вдома. Не лінуйтеся, будьте красиві!