Як розтягнути сухожилля.

Напевно багатьом хоч раз доводилося потрапляти в дуже неприємну ситуацію, коли злегка оступившись на нерівній дорозі, людина отримувала травму у вигляді розтягування сухожилля в лодижечной частини. Це дуже неприємно. Так давайте скоротимо ймовірність подібних травм, самостійно розтягуючи сухожилля .
Інструкція
1
Отже, для того щоб зробити лодижечно сухожилля стійкішими, наприклад, до подворачіваніе ніг, регулярно проробляйте наступні нескладні вправи: - встаньте на коліна так, щоб ступні були спрямовані вгору, тепер поступово сідайте назад до упору і виконайте протягом 30 секунд пружинисті рухи, як би підстрибуючи. Потім сядьте на свої п'яти і посидьте так ще 30 секунд. Якщо вам боляче сідати до упору, знайдіть такий стан, коли ви будете близькі до болю, але відчувати будете тільки напруга. Проробіть на цьому рівні вищеописані дії; - встаньте на зовнішні ребра ступні босоніж (або в носках) і походіть по кімнаті протягом хвилини, роблячи неквапливі і короткі кроки.
2
Тепер перейдемо до підколінних сухожилля м: - ляжте на спину і підніміть праву ногу вгору. Візьміться лівою рукою за область литкового м'яза і тягніть ногу на себе, утримуючи її прямій. Тягніть, наскільки ви можете це зробити без сильного болю, протягом 10 секунд, після чого повільно опустіть ногу. Проробіть цю вправу 6 разів для кожної ноги; - вправа з йоги. З положення стоячи нахиліться (можете злегка зігнути ноги в колінах) вниз і притисніть носочками ніг пальців рук і тягніться від куприка вперед протягом 10 секунд.
3
Добре розтягнуті і еластичні підколінні сухожилля запобіжать болю в спині та попереку, так як неопрацьовані підколінні сухожилля сприяють прийняттю тазом неправильного положення, в результаті чого спина і поперек піддаються зайвим навантаженням. Тому виконуйте дані вправи щодня, і ви обов'язково побачите результат.
Корисна порада
Основною причиною розтягування сухожиль є їх мала рухливість і слабка еластичність. Подібно до того, як гума з великим модулем пружності здатна розтягуватися без надриву більше, ніж гума з меншим модулем, м'язи та сухожилля нашого тіла, будучи менш тренованими і розтягнутими, більше схильні до травм.