Як записати фільм на диск.

Записувати фільми можна практично на будь-якому комп'ютері. Головне, що потрібно для запису фільмів на диск - це наявність на комп'ютері пишучого оптичного DVD-приводу. Благо практично на всіх сучасних комп'ютерах встановлено такий привід. Так що якщо у вас на жорсткому диск е накопичилася велика кількість фільмів, можна записати їх на диск і. Це і місце на вінчестері звільнить, і поповнить домашню DVD-колекцію.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, пише оптичний DVD привід, диск, програма Ahead Nero, доступ до інтернету.
Інструкція
1
Записати фільми на диск і допоможе програма Ahead Nero. Скачайте і встановіть її у себе на комп'ютері. Після установки запустіть програму. У верхньому вікні Ahead Nero виберіть формат диск ов, з якими вона буде працювати. Виберіть формат CD/DVD. Тепер вивчіть меню програми.
2
Вам буде потрібно всього шість основних компонентів. Всі вони розташовані на верхній панелі інструментів. Вибираючи один з основних параметрів, ви побачите, як у віконці знизу відкриються додаткові компоненти роботи. З шести основних параметрів виберіть «Фото і відео» (четвертий за рахунком параметр). У нижньому вікні з'явиться меню, де можна вибрати різні варіанти запису.
3
Тепер, залежно від формату диск а, вам потрібно вибрати варіант запису. Якщо ви використовуєте CD- диск, виберіть параметр Super video CD. Врахуйте, що максимальний розмір фільмів в такому режимі не повинен перевищувати 700 мегабайт. Якщо вам потрібно записати DVD- фільми , відповідно, диск, на який буде записуватися фільм, повинен мати DVD-формат. Як формат запису вибираєте «Файли DVD відео».
4
Потім відкриється вікно, в яке можна додати фільми , щоб записати їх на диск. У правому верхньому куті вікна програми натисніть на вкладку «Додати». Тепер виберіть фільми , які ви хочете записати на диск. Після цього в нижньому лівому куті програми натисніть «Далі». Після цього у вікні натисніть «Запис». Розпочнеться процес запису фільмів на диск. До закінчення процесу витягайте диск з оптичного приводу.
5
Після того як фільми будуть записані на диск, у вікні з'явиться напис, що процес вдало завершений. Оптичний привід комп'ютера після закінчення запису повинен відкритися автоматично. Витягніть з нього диск. Тепер переглядати фільми з записаного диск а можна на будь-якому комп'ютері або DVD-програвачі.