Як повернути одяг у магазин. повернути річ в магазин без пояснення причини.

Провівши цілий день в магазинах , примірявши купу одягу, ви, нарешті, знайшли красиву і стильну річ, про яку давно мріяли. Але прийшовши додому, примірявши обновки, зрозуміли, що одежина вам абсолютно не підходить. Не турбуйтеся і не бійтеся віднести придбану річ назад в магазин. Адже закон «про захист прав споживачів» зобов'язує продавців повернути за покупку гроші.
Інструкція
1
На підставі закону «Про захист прав споживачів», ви маєте право протягом 14 днів з дня покупки речі повернути її назад в магазин. За умови, що ця сама річ не ушкоджена вами особисто. Скажіть, що одяг не підійшла вам за формою, фасоном, забарвленням, габаритам, розміром, комплектації і так далі. Не кажіть продавцеві, що вам просто перестала подобатися покупка. На такій підставі обмін і повернення товару не здійснюється.
2
Зберігайте чек до кінця терміну повернення товару. У випадку якщо його все-таки не вдалося зберегти, не турбуйтеся, у вас повинні прийняти товар і без нього. На всякий випадок згадайте день, коли була придбана покупка, щоб продавець міг подивитися по комп'ютеру і переконатися, що ви повернули річ раніше кінця терміну. Обов'язково збережіть етикетку від товару.
3
Вбрання, придбана під час розпродажу, також підлягає обміну та поверненню. Якщо річ ціну знизили через наявність шлюбу, ви теж можете її повернути назад в магазин, але за умови того, що знайдете на ній другий шлюб, про який вас не попередили.
4
На торгівлю в інтернет- магазинах закон «про захист прав споживачів» теж поширюється. Закон говорить про те, що покупцеві в момент доставки покупки повинна бути запропонована повна інформація про товар, а також про можливість повернути його назад в магазин не пізніше семи днів без пояснення причин. Якщо компанія, в якій ви здійснювали покупку, не надрукувала на чеку свою адресу та ІПН, то в цьому випадку ви вправі повернути річ протягом трьох місяців. А в пошуку підприємства зверніться за допомогою до податкової служби.
5
Якщо при поверненні одягу в магазин вам все ж не вдалося відстояти свої права і не вийшло повернути гроші за товар або замінити його на іншу річ, то, відповідно до статті 17 Закону РФ «Про захист прав споживачів», ви маєте право подати заяву на даний магазин до суду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fsZ6ZFQVXKM