Як зробити хокейні щитки.

Багатьма улюблена гра в хокей часом змушує неабияк витратитися на атрибутику. Але володіючи деякими знаннями, можна здорово заощадити, наприклад, на щитках. Дотримуйтесь деяким простим радам, і ви зрозумієте, як це зробити.
Інструкція
1
З недорогий тонкої тканини викроїте два верху і дві підкладки для плечових щитків і половинок, попередньо підігнавши розміри під свій зріст на папері. Використовуючи ці ж викрійки, з поролону виріжте прокладки.
2
Поверх підкладок накладіть прокладки, а слідом і верху, зшийте їх декількома стібками і обшийте тасьмою. Аналогічним чином виготовляються і плечові щитки .
3
Нашийте накладки на половинки і вставте в осередку фіброві або поліетиленові пластинки, шкіряні планки товщиною 2 мм і ключичні краги, виконані з поролону, обшитого тканиною.
4
Нашийте краги на плечові щитки , а кожну половинку з'єднайте шкіряною планкою з плечовими щитками.
5
Ззаду скріпіть половинки гумками шириною 30-35 мм, а спереду - шнурівкою. Тепер пришийте до половинкам смужки з галантерейної гуми шириною 20-25 мм і з'єднайте їх з плечовими щитками.
6
Налокітник виготовляється з двох частин - підстави і ліктьовий сфери, яка дозволяє руці згинатися. Для заснування налокотника візьміть повсть товщиною близько 8-9 мм і обшийте його будь міцної матерією. Верх підстави і підкладку викроїте з тонкої тканини. Ці деталі обшийте окантовочной смугою (тасьмою або бейкою). Тепер викроїте зі шкіри, шкірозамінника або дерматину товщиною 0,9 мм верхній, нижній і середній підсилювачі. Потім нашейте бічну, верхню і нижню накладки з поліетилену або з м'якого металу, такого як алюміній або латунь. Наголенние щитки зажадають від вас аналогічних дій, але прокладку зробіть з повсті 5-7 мм, а окантовочні смугу виготовте зі шкіри або замінника.
7
Виріжте амортизатор з поролону 10-15 мм і обшийте його матерією. В якості краги ви можете використовувати звичайні футбольні щитки або виріжте пластини самі з м'якого металу і обшийте матерією.
8
У міру виготовлення завжди приміряйте деталі і в разі необхідності підганяйте розміри.