Як очистити пальто.

Ближче до осені дівчата починають ходити по магазинах у пошуках красивої теплого одягу. Хтось купує нове пальто , тому що попереднє, куплене в тому році, прийшло в непридатність. Як же запобігти ситуації, коли ви невдало випрали дорогу верхній одяг, яку згодом довелося викинути?
Інструкція
1
Перш ніж кидати в прання пальто , зверніть увагу на етикетку, там повинна бути докладна інструкція по догляду за виробом. Вивчіть її уважно, так як може виявитися, що виріб взагалі протипоказано прати в машинці.
2
Найчастіше у верхнього одягу забруднюються кишені, коміри, лікті і краю рукавів. Перед тим як нанести який-небудь засіб на забруднені ділянки вироби, випробуйте його на якому-небудь шматку тканини від старого пальто , для того щоб перевірити реакцію речі із засобом.
3
Спробуйте почистити річ за допомогою засобу для миття посуду, але перед цим переконайтеся, що воно безпечне для виробу. Також можна спробувати вивести бруд з пальто використовуючи бензин. Застосовувати цю речовину можливо тільки на крайній випадок, коли інші засоби безсилі. Змоченою в бензині серветкою, протріть забруднену поверхню речі, потім нанесіть на пляму суміш з тальку і солі. Після закінчення декількох годин, почистіть пальто жорсткою щіткою.
4
Забруднене комір протріть тампоном, змоченим в розчині з вмістом солі і нашатирного спирту (1 чайну ложку солі змішайте з 4 чайними ложками нашатирю). Потім протріть пляму сухою ганчіркою і очистіть жорсткою щіткою.
5
Плями від вина та пива виводяться за допомогою оцту, розведеного навпіл з водою. Також можна посипати на забруднену область сіль, після чого промити її водою. Цвітну і вовняну тканину очистіть за допомогою спирту.
6
На забруднену частину речі можна нанести кашку з прального порошку, потім потерти і залишити на годину. Далі слід ретельно змити порошок водою. Згодом на місці забруднення може утворитися область, відмінна від первісного кольору тканини. Таким чином, при використанні даного методу не перестарайтеся з кількістю порошку і обов'язково добре промийте водою пляма.
Корисна порада
Очищати плями слід від країв до центру, щоб не «розмазати» його, а вивести остаточно.
З настанням літнього сезону всі теплі речі ми прибираємо в шафу. Але попередньо слід їх очистити від забруднень, щоб річ виглядала доглянутою і красивою. Почистити своє кашемірове пальто ви сміливо можете в домашніх умовах, не побоюючись за наслідки.
Вам знадобиться
  • Бензин, тальк, щітка для одягу, гліцерин, нашатирний спирт, оцет, спирт, сіль
Інструкція
1
Видалити різні види забруднень з пальто ви можете самостійно. Якщо вам необхідно вивести жирове пляма, то в цьому допоможе бензин. На пляма слід покласти шматочок паперу. Потім змочіть бензином ватний диск і протріть пальто з вивороту. Пальто з кашеміру ви можете випрати в пральній машині, використовуючи щадний режим. Температура води повинні бути не вище 30 градусів.
2
Видалити жирні плями з поверхні пальто можна за допомогою тальку. Проблемні зони посипте тальком і залиште на ніч. Вранці струсіть тальк і за допомогою щітки для одягу видаліть надлишки. При необхідності слід повторити процедуру.
3
Плями від чаю можна вивести за допомогою гліцерину і нашатирного спирту. Чайну ложку гліцерину змішайте з половиною чайної ложки гліцерину, потім нанесіть отриманий розчин на пляму. Також прекрасно справляється з пивними плямами суміш спирту й оцту в пропорції 1: 1. Плями від червоного виду можна видалити за допомогою солі. Посипте свіжа пляма сіллю, потім промийте водою.