Як розтягнути ковзани.

Уявіть: заходите ви в спортивний магазин, у відділ зимового спорту, міряєте ковзани - ніби все відмінно. Ви купуєте ковзани і з радістю йдіть. Вийшли на каток - ногам боляче. Виявляється ви забули застебнути ковзани при міркою, і тепер вони тиснуть. Не хвилюйтеся, розтягнути ковзани можна кількома способами.
Інструкція
1
Намочіть внутрішню порожнину ковзанів теплою водою, одягніть їх і катайтеся або ж походіть в них вдома. Замість теплої води, можна використовувати також спирт, одеколон чи горілку.
2
Іншим способом є натирання ковзанів всередині вазеліном. Намажте, почекайте, поки він не вбереться - це розм'якшить матеріал ковзанів і дозволить йому легше розтягуватися. Поряд з цим способом, також дуже допоможе попереднє розминка матеріалу ковзанів. Постукайте акуратно молотком по ним.
3
Для звичайного взуття існують спеціальні піни для розтяжки взуття та збільшення їх розміру. Вони також можуть допомогти і у випадку з ковзанами. Обробіть порожнину ковзанів піною і поносіть їх якийсь час. Можете навіть покататися - ефект від піни настає досить швидко, і вам не буде так боляче.
4
І ще одним способом, який варто застосувати в тому випадку, якщо ви не домоглися позитивних результатів від жодного з вищеописаних способів, є сервіс ремонту взуття. У них є металеві колодки різних розмірів, що дозволяють розтягнути взуття. А деякі сервіси і зовсім розташовують спеціальним приладом для розтягування. Віднесіть ковзани у взуттєвій сервіс.Етот спосіб є найвірнішим, якщо ви хочете все зробити простіше, не мочити ковзани і не відчувати неприємних відчуттів, поки будете розношувати їх. Але це, природно, буде коштувати вам деяких грошей. Але сума, як правило, не особливо значна.
Корисна порада
Щоб не довелося справлятися з подібними труднощами, завжди затягуйте ковзани при міркою так, ніби вони ваші, і ви виходите на каток. Походіть в них хвилин 5 перед покупкою. Якщо не виникне ніяких больових відчуттів і ціна з колір і матеріалом ковзанів вас влаштовують, можете сміливо подарувати собі пару довгоочікуваних і комфортних ковзанів.