Як подивитися автозавантаження. Як подивитися що в автозавантаженні.

При завантаженні операційної системі відбувається запуск деяких додатків, ярлики яких знаходяться в списку автозавантаження. У цей список можна додати абсолютно будь-який додаток. Для деяких користувачів новина про існування такого списку (файлу автозавантаження) виявиться досить корисним, тому з цього списку можна прибрати зайві програми, які уповільнюють роботу системи.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Autoruns.
Інструкція
1
Деякі користувачі лінійки операційних систем Windows напевно бачили в меню «Пуск» розділ «Автозавантаження». У нього потрапляють лише частина програм автозавантаження. Весь список програм можна за допомогою аплету «Налаштування системи». Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати». У вікні, введіть команду msconfig і натисніть кнопку «ОК».
2
У вікні «Налаштування системи» перейдіть на вкладку «Автозавантаження», перед вами з'явиться список програм, які завантажуються при старті системи. Якщо ви хочете заборонити запуск деяких програм, зніміть позначки з деяких пунктів, потім натисніть кнопки «Застосувати» і «Закрити».
3
У вікні з попередженням про необхідність перезавантаження системи натисніть кнопку «Вихід без перезавантаження».
4
Також є можливість переглядати і редагувати елементи списку автозавантаження через сторонні програми, які не входять в комплект стандартних програм операційних систем Windows, наприклад, Autoruns. Програма знаходиться у вільному доступі і її можна легко завантажити з мережі інтернет. Після скачування даної програми, її необхідно розпакувати і запустити (установка не потрібно).
5
Ця утиліта показує не тільки програми, які знаходяться в списку автозавантаження, а й різні елементи і служби операційної системи, які теж завантажуються разом з іншими програмами. Для перегляду програм у автозавантаженні перейдіть до вкладки Logon. Перед вами з'явиться список програм із зазначенням виконуваного файлу і гілкою реєстру.
6
Для видалення будь-якої утиліти зі списку автозавантаження досить зняти відмітку з конкретного пункту і при виході з програми внесені зміни автоматично збережуться. Якщо ви розбираєтеся в редагуванні системного реєстру, можна видалити пункт автозавантаження через редактор реєстру: двічі клацніть по елементу - відкриється редактор і гілка реєстру, в якій знаходиться дана програма.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jB-HDbkyMzQ
Програми, які запускаються при старті вашої ОС, можуть впливати на швидкість завантаження, а згодом і швидкість роботи вашого комп'ютера. Тому важливо знати процеси, які запускаються під час включення системи, щоб зуміти виявити причину повільної роботи комп'ютера. Управління такими процесами здійснюється за допомогою відповідних утиліт.
Вам знадобиться
  • - Утиліта Ccleaner.
Інструкція
1
Шкідливі й непотрібні програми засмічують папки автозавантаження, що уповільнює роботу вашої ОС. Дані про запуск розташовуються або на основному жорсткому диску, або у відповідних розділах реєстру.
2
Для очищення реєстру і видалення непотрібних програм можна скористатися утилітою CCleaner. Завантажте програму з офіційного сайту розробника і зробіть установку, слідуючи інструкціям інсталятора. Запустіть програму за допомогою створеного ярлика на робочому столі і перейдіть у вкладку «Сервіс» -> «Автозавантаження».
3
На екрані висвітиться повний список програм, які стартують під час завантаження комп'ютера. Клацніть правою клавішею миші на програмах, які ви хочете прибрати, і натисніть на пункт «Вимкнути» (в такому випадку відповідний запис у реєстрі не видаляється, а їй лише присвоюється значення False) або «Видалити» (в такому випадку запис реєстру віддаляється, і ви не зможете при необхідності включити автозагрузку у вибраної програми).
4
Керувати автозавантаженням можна стандартними засобами системи, але тільки для певного користувача. Перейдіть в меню «Пуск» -> «Усі програми» -> «Автозавантаження». Видаліть у вікні програми, які стартують при запуску Windows, або ж додайте свої додатки, які ви хочете запускати при включенні системи. Для управління автозавантаженням для всіх користувачів перейдіть в директорію C:/ProgramData/Microsoft/Windows/Start Menu/Programs/Startup.
5
Список завантаження можна контролювати за допомогою утиліти msconfig, яка входить в стандартну збірку Windows. Перейдіть в меню «Пуск» і в рядку пошуку введіть msconfig. Виберіть знайдену програму і перейдіть на закладку «Автозавантаження». Приберіть галочки з тих програм, які ви хотіли б виключити з процесу завантаження. Застосуйте зміни і перезавантажте комп'ютер.