Як зберігати сумки.

Сьогодні сумка - не просто господарський атрибут, підчас вона є модним аксесуаром і фінальним акцентом стильного ансамблю. Не дивно, що сучасна жінка має деколи жоден десяток сумок. Існує декілька правил, дотримуючись яких, кожна господиня може надовго продовжити життя улюблених сумок, а їх зберігання перестане бути проблемою.
Інструкція
1
Вийміть всі наявні у вашому домі сумки і уважно огляньте їх. Можливо, від деяких ви захочете позбутися, перш ніж підшукувати для них нове місце.
2
Визначте можливе місце зберігання ваших сумок. Найзручніше зберігати всі сумки в одному місці. Майте на увазі, що складені стопкою сумки втрачають свою форму дуже швидко, тому якщо у вашому розпорядженні достатньо простору, то краще зберігати сумки на гачках або перекладині в шафі. Сумки можуть висіти як в самій шафі, поруч з одягом, так і на гачках, розташованих на дверцятах шафи, якщо це здасться вам зручніше. Єдиний мінус такого способу зберігання полягає в тому, що на ручки сумки в цьому випадку доводиться додаткове навантаження, тому необхідно, щоб в сумках не залишалося важких предметів. Для сумок з дуже тонкої шкіри і лакових сумок такий спосіб зберігання не прийнятний - зайве натяг матеріалу може служити причиною розтріскування шкіри.
3
Використовуйте спеціальні пристосування для зберігання сумок, якщо система зберігання в вашому домі дозволяє зробити це. Одні представляють собою підвісні матерчаті секційні фрагменти різних розмірів і конфігурації. Інші можуть бути виконані у вигляді секційних відділень в шафі або вбиральні. Сумочки можуть стояти на поличках, якщо у вашій шафі є вільні полки, а дно сумочки досить щільне, що дозволить їй стояти, а для підтримки форми при такому зберіганні всередину сумочки можна покласти зім'яту папір.
4
Використовуйте вішалку в тому випадку, якщо у вашому гардеробі є комплект з особливих сукні та сумочки. Можна повісити сумочку на ту ж вішалку, що й сукня, якщо у сумки є ручка, якщо ж це клатч, то його можна помістити в тканинний мішок і в такому вигляді повісити на вішалку до сукні.
5
Використовуйте основні принципи сезонного зберігання при зберіганні сумок. Зберігайте сумки чистими всередині і зовні. При зберіганні сумок, як і будь-яких виробів зі шкіри необхідний доступ повітря, тому поліетиленові пакети не годяться для зберігання. Уникайте при зберіганні прямого сонячного світла - сумки можуть вигоряти. Крім того, гаряче повітря, а також близькість опалювальних приладів негативно позначаються на стані шкіри - вона висихає.
Зверніть увагу
Основна біда при неправильному зберіганні - втрата форми - ніколи не зберігайте сумки в складеному порожньому вигляді, уникайте заминов і перегинів матеріалу.
Корисна порада
Дотримуйтесь порад виробника по догляду за матеріалом, з якого зроблена та чи інша сумка - прибирайте на зберігання чисті сухі сумки.
Катання на ковзанах займає відносно невелику частину їхнього життя, а весь інший час вони відпочивають на полиці, на антресолях, у спортивній сумці або інших місцях. Виникає питання, як правильно зберігати ковзани , щоб термін їх життя був максимально довгим?
Інструкція
1
Найбільш важлива частина ковзанів - це леза. Тому основні правила зберігання стосуються саме їх. Якщо ви прибираєте ковзани на літо або взагалі, на довгий термін, то обов'язково змастіть леза технічним маслом, оберніть папером.
2
Також змастіть консервирующей маззю і сам черевик. Всередину не забудьте покласти папір, щоб він не деформувався за кілька місяців зберігання. Крім іншого, папір також захистить ковзани від вологи, вбираючи її.
3
Після цього приберіть ковзани в сухе місце. Необхідно, щоб повітря в місці зберігання ковзанів був добре вентильованим. Чи не складайте їх в сумку або пакет, краще просто підвісьте на гвоздик.
4
Якщо ви тільки повернулися з ковзанки або зі стадіону, то ні в якому разі не кладіть ковзани до наступного катання на батарею, щоб підсушити їх. Інакше черевики можуть дуже пошкодитися, аж до того, що прийдуть в повну непридатність.
5
Перед тим як скласти ковзани в сумку, відразу після льоду протріть їх сухою тканиною. Для цього добре підходить фланель. Якщо цього не робити, в сезон леза заіржавіють, і навіть якщо на літо змащувати їх маслом, це вже не допоможе.
6
Для зберігання ковзанів між катаннями придбайте чохли для лез. Зазвичай вони виготовляються з пластика і коштують зовсім недорого. Інакше леза тупятся про тканину сумки. До того ж, вони можуть прорізати те, в чому ви їх переносите.
7
Найбільша проблема, яка виникає при зберіганні ковзанів - це можливість появи іржі. Якщо це відбувається, повернути лезо до колишнього стану вже не вдасться. Щоб ковзани НЕ заіржавіли, потрібно завжди ретельно протирати їх і не тримати в замкнутому просторі, наприклад, в сумці, довгий час.