Як приготувати смачний чай. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Один старий єврей прославився на всю округу тим, що вмів заварювати самий смачний і ароматний чай. І ось, вже перед смертю, коли навколо вмираючого зібралися рідні та близькі, один з них сказав: «Дядя Шолома, ви завжди готували такий незрівнянний чай. Але ви ніколи ні з ким не ділилися його рецептом. Розкрийте нам цей секрет хоча б тепер. »Тоді старий, не піднімаючи голови з подушки, жестом попросив усіх, хто стояв біля його ліжка схилитися до нього, прямо до його губ. І коли вони наблизились, дядько Шолома прошепотів: «Не шкодуйте заварки!» У цьому, власне, і весь секрет: як приготувати смачний чай.
Вам знадобиться
    • заварка;
    • заварний чайник;
    • чиста вода.
Інструкція
1
Воду нагрівайте до кипіння, але не кип'ятіть.
2
Сполосніть заварний чайник окропом.
3
Насипте заварки (будь-який, на ваш вибір, але краще - крупнолистовий) з розрахунку пів чайної ложки на чашку і закрийте чайник кришечкою.
4
Чекайте 1-2 хвилини.
5
Залийте невелика кількість окропу.
6
Знову чекайте 1-2 хвилини.
7
Долийте окріп доверху чайника, одночасно помішуючи чай маленькою ложечкою.
8
Для поліпшення смаку можна перелити заварений чай в кухоль і знову влити його назад в заварний чайник.
9
Останній раз чекаєте 2 хвилини.
10
Смачний чай готовий. Розливати його краще в чашку, яку попередньо сполоснув окропом.
Зверніть увагу
Не можна заварювати чай в металевому посуді! Якщо вода при заварюванні миттєво забарвлюється, то чай не зовсім натуральний, а значить - несмачний і не полезний.Заварівайте чай тільки один раз. І пийте свіжозаварений чай відразу. Вже через деякий час (не кажучи вже про повторне залиття окропом, це взагалі неприпустимо) чай втрачає свої корисні властивості.
Корисна порада
У Стародавньому Китаї воду для заварки чаю привозили з найчистіших гірських джерел, а у В'єтнамі використовували дощову воду. Для сучасного чаювання дощова вода стане в нагоді навряд чи, але чим чистіше і м'якше вона у вас буде, тим краще. Для приготування смачного чаю використовуйте добре очищену через фільтр воду, а ще краще - родніковую.Покупайте чай в спеціалізованих магазинах, звертайте увагу на термін годності.Чем вище сорт чаю, тим краще буде його смак і аромат. Заварювати чай треба у фарфоровому, глиняному, скляному або срібному чайнику. Чашки ж повинні бути тонкостеннимі.Знатокі кажуть, що найсмачніший чай - приготований в російській самоварі на дровах. Якщо коли-небудь вам випаде така можливість, спробуйте!