Як підключити картрідер. Super sim x-sim не встановлюється картрідер.

Картрідер - дуже зручний пристрій. Носії даних для телефону, фотоапарата або іншого пристрою можуть мати різний формат. При цьому не зовсім зручно користуватися різними перехідниками, підключати пристрій через usb-шнур. Картрідер дозволяє підключити до комп'ютера флеш-накопичувач будь-якого формату. Достатньо купити даний пристрій і встановити його в свій ПК.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, картрідер, викрутка.
Інструкція
1
Картрідер и, як правило, підключаються до USB-інтерфейсу на материнській платі. Візьміть технічну документацію до вашого комп'ютера і знайдіть, де на материнській платі знаходиться інтерфейс підключення до USB. Відключіть живлення від комп'ютера і зніміть кришку системного блоку. Уважно вивчіть системну плату. Згідно зі схемою материнської плати вашого комп'ютера, знайдіть на ній інтерфейс підключення USB. Якщо у вас немає схеми материнської плати, знайдіть інтерфейс підключення USB безпосередньо на самій системній платі. Це не повинно скласти праці. Просто може знадобитися більше часу.
2
Коли USB-інтерфейс буде знайдений, підключіть туди шнур свого картридера. Зазвичай картрідер встановлюється в вільне місце на передній панелі корпусу комп'ютера. Там є спеціальний відсік для установки додаткового обладнання. Щоб встановити його туди, зніміть кришку на передній панелі комп'ютера і вставте картрідер в відсік системного блоку.
3
Після установки обладнання не поспішайте закривати кришку системного блоку. Підключіть живлення до комп'ютера і включите його. Дочекайтеся повного завантаження операційної системи. Коли операційна система повністю завантажиться, з'явиться напис, що знайдено нове обладнання, і йде установка драйверів. Дочекайтеся закінчення цього процесу, поки не з'явиться напис «Пристрій успішно підключено і готове до роботи».
4
Тепер протестуйте правильність роботи картридера. Якщо підключення пройшло успішно, він повинен працювати нормально, при цьому протестувати пристрій все ж не буде зайвим. Для цього просто вставте в картрідер будь флеш-накопичувач і скопіюйте спочатку на нього інформацію з комп'ютера, потім назад. Якщо все працює, вимкніть комп'ютер і приєднайте кришку системного блоку.