Як подовжити ноги без операції.

Одним з невід'ємних атрибутів жіночої краси є довгі ноги . Так як у віці 20 років у дівчат практично повністю зупиняється процес зростання, подовжити безпосередньо кістки ніг за допомогою вправ дуже складно, зате можна підтягнути сідниці, а ефект від цього буде досить помітним.
Інструкція
1
Постеліть на підлогу килимок для занять, встаньте на коліна і зіпріться долонями і ліктями об підлогу. Витягніть ногу назад так, щоб вона утворила зі спиною пряму лінію. Тепер підніміть ногу якнайвище, при цьому тягніться п'ятою, а носок направте вниз. Як тільки досягнете межі, напружте сідниці і продовжуйте тягнутися протягом 5-6 секунд. Проробіть цю вправу по три рази на кожну ногу.
2
Ляжте на килимок горілиць, розпряміть руки на підлозі на рівні плечей, зігніть ноги в колінах і поставте ступні на підлогу. Повільно піднімайте таз, утримуючи голову і руки в незмінному положенні. Як тільки підніміть його до кінця, напружте сідниці і затримайтеся в цьому положенні на 5-6 секунд. Потім розслабте сідниці і повільно опустіть таз на підлогу. Повторіть дану вправу 6 разів.
3
Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах, п'ятами упріться в підлогу, а шкарпетки направте вгору, руки покладіть на підлогу уздовж тулуба. Підніміть сідниці так, щоб вони утворили одну пряму лінію з попереком. Тепер витягніть праву ногу так, щоб стегна залишалися паралельними один одному. Потім поверніть її у вихідне положення і виконаєте те ж саме лівою ногою. І так проробіть по 8 разів для кожної ноги .
4
Звільніть перед собою простір на підлозі, сядьте на підлогу, розведіть ноги трохи в сторони, спину випрямити, руки візьміть в замок за голову і дивіться вперед. Напружте сідниці і протягом хвилини пробуйте рухатися на них вперед.
5
Ляжте на ліжко обличчям вниз так, щоб вони виступали за неї, злегка розведіть ноги і зігніть їх в колінах. Тепер повільно піднімайте праву ногу вгору. При цьому у вас буде напружена правая сідниця. Повільно опустіть праву ногу і повторіть те ж лівою. Проробіть вправу 10 разів для кожної ноги .
6
Регулярно виконуйте дані вправи, якщо хочете домогтися того, щоб сідниці ваші стали підтягнутими, а довжина ніг при цьому візуально збільшилася.